Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: O jezu, dokładnie! To by było grzanie kotleta miesiącami mediów głównego ścieku, że pedofil, bandyta itd ¯\(ツ)/¯ ale w drugą strone, stare prókwy w ok menopauzy mogą molestować nieletnich i tematu nie ma
  • Odpowiedz
@programista15cm: Po gadce widać, że to jakieś Grażynki a fakt, że podnieca się, że ktoś jej coś miłego powiedział może sugerować, że nie jest przyzwyczajona do komplementów ze strony obcych ludzi i nie jest atrakcyjna. Piękne kobiety codzień są atakowane ze strony buhajów i mają na takie coś #!$%@? i puszczają to mimochodem
  • Odpowiedz
Wyobrażacie sobie jaka by była afera gdyby 34 letni facet pisał komentarze o ruchaniu 16 latki? A tu proszę, zabawa w najlepsze.

@WielkiNos: Trudno mi sobie wyobrazić afery po tym. Pewnie w sytuacji takich komentarzy ze strony jakiejś osoby publicznej by jakaś była, ale w przypadku randomowego 34-latka? Nie widzę tego.

Nie ma nic bardziej cringowego niż rubaszne żarty bab i dziadów.


@WielkiNos: Cringe swoją drogą, ale co ma tag "#
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
w sensie 34 lata to już menopauza? Nie wiedziałem że tak szybko w dzisiejszych czasach dopada xD


@bylem_zielonko nie dopada. Dopada po 50. Np. Żukowska mając 41 jest już po menopauzie, co w moim przekonaniu jest menopauzą przedwczesną. Nie wierzę, że to nie od faszerowania się jakimiś hormonami, tabletkami dzień po i aborcyjnymi.
  • Odpowiedz
via Android
  • 14
młodą ruchać źle, starą puknąć źle. Nie ma szans dla nas białasów w Europie


@Jerzy_Kudelski dla mnie to się mogą nawet stare dziady ruchać z 15 chodzi o podwójne standardy. Tym samym babom gdyby 34 letni facet napisał że by chętnie wyruchał ich córkę to by dostały szału. Ale już wyobrazić sobie, że to czyjś syn nie potrafią.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem powinno się porównywać stopień zaawansowania a nie wiek. Np. ja mam 35 lat ale jakbym miał kobtakt seksualny z 16-latką to byłby dla mnie pierwszy taki a dla niej któryś z rzędu.
  • Odpowiedz