Wpis z mikrobloga

@e-stark: Przypatrz siΔ™ dobrze bo chyba troche inne stojΔ… ( Ν‘Β° ΝœΚ– Ν‘Β°) Przede wszystkim ma silnik bezszczotkowy dziΔ™ki ktΓ³remu jest mega cichy i moΕΌna przy nim spaΔ‡. Do tego jakieΕ› pierdoΕ‚y typu sterowanie apkΔ…, timery, funkcja naturalnego nawiewu, niskie zuΕΌycie prΔ…du + podobaΕ‚ mi siΔ™ jego minimalistyczny design
  • Odpowiedz
@skydancer: miałem montować ale zrozumiałem, ze potrzebuje coś co będzie mi chłodziło pokój w którym aktualnie przebywam, więc kupiłem przenośny, i to była bardzo dobra decyzja. Pracuje przy kompie chłodzi mi pokój w którym siedzę, dupa nie spocona, idę spać cyk do sypialni i jechane.
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: MΓ³j model 900w jak chΕ‚odzi na podtrzymaniu z 100 ( mierzone watomierzem). Za to napi....la tak, ΕΌe pokΓ³j z 20m mam jak w lodΓ³wce, jedyna maΕ‚a niedogodnoΕ›Δ‡ to rura, ale nie jest to bardzo problematyczne za cenΔ™ nie spoconej dupy i + 100 do energi.
  • Odpowiedz
@disinherited: @T0pi5: Mam w mieszkaniu, w pracy, w samochodzie. Brakuje mi jej w windzie, ktΓ³rΔ… zjeΕΌdΕΌam do podziemnego garaΕΌu. A jedynΔ… dolegliwoΕ›Δ‡, jakΔ… klimatyzacja powoduje, jest bΓ³l dupy biedakΓ³w. Β―\(ツ)/Β―
Tja88 - @disinherited: @T0pi5: Mam w mieszkaniu, w pracy, w samochodzie. Brakuje mi j...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: 20240628_083455

Pobierz
  • Odpowiedz