Wpis z mikrobloga

miałem montować ale zrozumiałem, ze potrzebuje coś co będzie mi chłodziło pokój w którym aktualnie przebywam, więc kupiłem przenośny, i to była bardzo dobra decyzja. Pracuje przy kompie chłodzi mi pokój w którym siedzę, dupa nie spocona, idę spać cyk do sypialni i jechane.


@Erravi: jaki kupiΕ‚es ?
  • Odpowiedz
@skydancer: pozdrawiam chΕ‚odniutko ( Ν‘Β° ΝœΚ– Ν‘Β°)

U mnie wzieli 9k, ale multisplit z 2 jednostkami wewnetrznymi. Tak po sobie posprzatali ze byΕ‚o czyΕ›ciej niΕΌ przed montaΕΌem, wiΔ™c nie narzekam. Najlepiej wydane pieniΔ…dze w ΕΌyciu.
bartowsky - @skydancer: pozdrawiam chΕ‚odniutko ( Ν‘Β° ΝœΚ– Ν‘Β°)

U mnie wzieli 9k, ale mul...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: IMG_9712

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie ma go już widzę na allegro ale coś podobnegohttps://allegro.pl/oferta/mocny-wydajny-klimatyzator-przenosny-volteno-3-5kw-mocna-klima-x-12000btu-15613974567?fromVariant=15656536571 nie sugerują się parametrem moc w kw to nie pobór prądu a moc chłodzenia. Jeśli się zdecydujesz nie polecam dawać uszczelki do okna a lekko uchylać okno i lądować w nie końcówkę wtedy okno uchylasz na 10 cm i nie pie..dlisz się z jakimiś siatkami. Czasem włączam go na salon, jadalnie i kuchnie jednocześnie ( pomieszczenia bez drzwi ) idę sobie
  • Odpowiedz
Gwarancja na 5 lat


@skydancer: to teraz idziemy do instrukcji i jest tam że musisz robić 2 przeglądy w roku z wpisem do książki, czyli ta gwarancja będzie cie kosztować 5x200x2
Jakieś 2k. Szczerze, nie opłaca się. Jak się #!$%@? to już lepiej kupić nową, a części do chińczyków są tanie.
OlaΕ‚em po pierwszym przeglΔ…dzie.

@rajdi Haier to juΕΌ wyΕΌsza pΓ³Ε‚ka, z grupy midea miaΕ‚byΕ› splita 5.3kw w tej
  • Odpowiedz
  • 0
@Fushnikov byc moΕΌe ale pewnie ile #!$%@? by byΕ‚o z umΓ³wieniem montaΕΌu i zadawanie pytaΕ„. A tutaj miaΕ‚em jednego goΕ›cia od wszystkiego, ktΓ³ry elegancko mnie obsΕ‚uΕΌyΕ‚.
  • Odpowiedz
@skydancer ja byΕ‚em mega miΕ‚e zaskoczony. Kurier przywiΓ³zΕ‚ po dwΓ³ch dniach a w ciΔ…gu tygodnia przyszΕ‚o dwΓ³ch eleganckich chΕ‚opakΓ³w i w 6h siΔ™ uwieneli jak ta lala :) mega jestem pozytywnie zaskoczony i odpalam sobie 23Β° nawiew na minimum i jest petarda
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: Co ty porównujesz? Klima chłodzi powietrze całego pomieszczenia, wiatrak tylko przesuwa gorące z miejsca w miejsce. Chłodniej jest tylko wtedy, gdy wieje bezpośrednio ci w twarz. Ale gdy na chwilę przestanie, przesuniesz się lub wstaniesz, to od razu czujesz dwa razy goręcej niż bez wiatraka. A jak są dwie osoby w pomieszczeniu, to albo trzeba włączyć obracanie, więc każdy dostaje tylko 25% czasu.
  • Odpowiedz
@Ravau23

@Krupier: faktycznie. Gdyby tylko istniaΕ‚o takie coΕ› jak automatyczny harmonogram pracy klimatyzacji.....


I na pewno jak masz od 8 do 21 upaΕ‚y to bΔ™dziesz jej uΕΌywaΕ‚ tylko 2 h. XD

Mi szkoda by było kasy na to. Srogie upały mamy w Polsce kilka dni w roku. Płacić za coś kilka tysi by użyć 5 razy w roku to się mija z celem. Wolę na urlop pojechać.
  • Odpowiedz