Wpis z mikrobloga

@skydancer: ktoś Ci polecał ten model czy sam szukałeś? Niedługo i mnie czeka polowanie na klimatyzację do mieszkania ale nie wiem nawet czego szukać :)
  • Odpowiedz
  • 3
@hedgie znalazłem firmę, która miała idealnie przygotowaną ofertę na swojej stronie: model taki ma funkcje takie i takie i kosztuje X +8%VAT. Zadzwoniłem, powiedziałem czego szukam (żadnych bajerów, ma chłodzić i mieć pilota, jednostka wewnętrzna ma być cała biała). Pan polecił chińczyka i wcisnął mnie na montaż w ciągu 10 dni. Gwarancja na 5 lat więc myślę że będzie spoko. Firma to klimalogic.pl (Warszawa).
  • Odpowiedz
  • 7
@Kapitan_Wie_Wszystko miaΕ‚bym to w dupie szczerze mΓ³wiΔ…c. Lata temu spΓ³Ε‚dzielnia chciaΕ‚a projekt i kierownika budowy do zabudowy balkonu w mieszkaniu z wielkiej pΕ‚yty (1 piΔ™tro) ! ZabudowΔ™ wykonaΕ‚em, ΕΌadnego projektu nie byΕ‚o, nikt siΔ™ nie przyczepiΕ‚.
  • Odpowiedz
kiszenie siΔ™ w 30 stopniach lepsze :)


@Ravau23: w sumie tak. I nie w 30, a w ok. 23 czyli tyle ile OP ma ustawione. :D

Siedzenie w klimie 24h to dramat, ale co kto lubi.
  • Odpowiedz
@skydancer spoko opcja. Aczkolwiek dwa lata temu musiałem jechać na sor, bo dostałem porażenia nerwu trójdzielnego i mój ryj wyglądał, jak po udarze.
  • Odpowiedz
@Tja88 haha ja ma w domu 4 klimy, w tym dwie montowałem sam. To najlepiej wydane pieniądze na sprzęt domowy. I nie rozumie jak można mieć i to ból dupy. Choć czekaj, czekaj. Nie wczoraj się dowiedziałem na elektrodzie, ze jestem krezusem bo kupiłem dmuchane spa za 2,5 koła :]
  • Odpowiedz