Wpis z mikrobloga

@Erravi : mi lg split na podtrzymaniu na 21* bierze jakieś 350W najgorzej jest wychłodzić pomieszczenie jak już jest zimno to mało bierze. Polecam rano zamknąć po nocy okna i puścić na eko trybie.
  • Odpowiedz
Jak ktoś nie ma możliwości zamontowania zwykłej klimy, to przenośna też jest dobra tylko trzeba ją wystawić na zewnątrz, na balkon np. Tylko powinna być 2 rurowa, bo jest bardziej wydajna, schładza wstępnie schłodzone powietrze i nie wytwarza podciśnienia. Za 1-1.2k PLN można mieć używaną, ludzie sprzedają bo jest głośna, jak jej się nie ma gdzie wystawić, a tak to spoko. Największy minus to estetyka, bo trzeba doczepiać rękaw-uszczelke czy robić jakieś
  • Odpowiedz
Potwierdzam chΕ‚opy, klima to dobra inwestycja. W zeszΕ‚ym roku zamontowaΕ‚em rolety z Portosa, silnik radiowy, sterowanie z apki i pilota. OsΕ‚onisz siΔ™ od sΕ‚oΕ„ca ale jak kilka dni upaΕ‚Γ³w wjedzie to chcΔ…c nie chcΔ…c mury siΔ™ nagrzejΔ… i w salonie od strony poΕ‚udniowej robi siΔ™ 26 stopni.

W tym roku był montaż klimy Hyundai 3.5 kW. Pełna kultura, sterujesz z pilota lub apki. Przyjemnie chłodzi i można reagować jak nadchodzą noce tropikalne.
  • Odpowiedz
To jak z autami, jak dostałem pierwszą wycenę to też na 9,5k. gość się pytał czy sprzęt ma być z wyższej półki to powiedziałem, ze tak, no i dostałem Toshibę w tej cenie. Ale ostatecznie zdecydowałem się na Hitachi na 5k. Wystarczy określić budżet i na pewno coś znajdziesz.
  • Odpowiedz
@rajdi: ΕΌaΕ‚ujesz ΕΌe nie wziΔ…Ε‚eΕ› split tylko wziΔ…Ε‚eΕ› multisplit?
Bo split to chyba jedna jednostka wewnΔ…trz i agregat na zewnΔ…trz czyli taki standard
  • Odpowiedz