Wpis z mikrobloga

I cyk 265kg na klatę w wyciskaniu z łańcuchami. +15kg do PR względem poprzedniego razu.
265kg = 215kg na sztandze + 50kg z łańcuchów.

Ktoś powie że co to za ćwiczenie, to się nie liczy... ZGADZAM SIĘ :) Sam wynik nie jest istotny, istotny jest PROGRES i to jakie przełożenie ma ten wynik na zwykłe właściwe wyciskanie.
Poprzednio zrobiłem 250kg w tym ćwiczeniu (200kg sztanga + 50kg łańcuchy) i to dało mi 260kg na klateczkę... Teraz zrobiłem 265kg w tym ćwiczeniu, czyliii w dobry dzień można się będzie spodziewać 275kg już w normalnym wyciskaniu na klatę :) Oczywiście zobaczymy w praniu.

Cały trening

Bench vs 3 chains 265kg x 1 (215kg bar + 50kg chains)
3board Bench Press vs 3 chains 240kgx6 (190kg+50kg chains)
DB low inc chest focus 3x20 slow ecc
DB triceps extension 3x12
1h Rope triceps extension 3x15
Fat grip wide pulldown 4x12
V grip cable rows 4x15
3x
20x DB side raise
50x Band triceps pushdown
30x Band pullaaparts

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
IntruderXXL - I cyk 265kg na klatę w wyciskaniu z łańcuchami. +15kg do PR względem po...
  • 35
  • Odpowiedz
  • 1
tak, nawet nie zacząłeś a 8 miesiąc walisz towar


@KOLEGAMAMY: A co to jest 8 miesięcy rozsądnego początku na towarze. Zanim wchodziłem na towar każdy mi tu pisał że przesadzam, on nic prawie nie daje i się PRZELICZĘ!
Teraz co zmiana narracji? Towar daje niesamowicie dużo i po tylu miesiącach to powinienem mieć sylwetkę mr olympia i zahaczać o 1200kg w totalu?! LOL

Powiem szczerze, jestem ZAJEBIŚCIE zadowolony z rezultatów, jak wszystko się dobrze sklei do kupy to będzie treningowo 1050kg+ w tym
  • Odpowiedz
  • 0
co aktualnie leci z bomby?


@chudybyk1: Docelowo będzie leciało wszystko, póki co nie leci wszystko. Nie wiem czy taka enigmatyczna odpowiedź kogokolwiek satysfakcjonuje lol :P Po prostu postanowiłem że o dokładnych środkach i dawkach pisać nie będę. Ciężko jednak nie wspomnieć o wspomaganiu kiedy to jest tak bardzo wpływająca na wyniki rzecz.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL kto pisał że towar nic nie daje? Chyba Andersen XD pisałeś że nie skupiłeś się na budowaniu siły nawet na bombie to gdzie poszło to walenie towaru? Chyba nie w wygląd sylwetki XD piszesz że same ciężary wpadają a jakoś ostatnio ciągi i siady nie poszły. Wiem że na towarze człowiek lechta ego ale naprawdę trochę pokory bo kiedyś się ten kick od towaru skończy
  • Odpowiedz
  • 2
@KOLEGAMAMY: Przez lata tutaj tylko to czytałem, że towar to tam drobny szczegół on za wiele nie daje w sportach siłowych, i że przeliczę się wchodząc na towar. Ludzie walący towar przez lata mówili mi że bez koksu to oni by robili tam tylko ciut mniej LOL.

pisałeś że nie skupiłeś się na budowaniu siły nawet na bombie to gdzie poszło to walenie towaru?


Skupiłem się na PRZYGOTOWANIU POD BUDOWĘ SIŁY, i dalej się na tym skupiam, mój trening jest na to nastawiony a nie na budowanie siły w podstawowych bojach za wszelką cenę. Dziwi mnie to jak ludzie mało wiedzą o budowaniu siły...
Grafikę w załączniku daje. Skupiam się na poszerzeniu fundamentu aby móc wywindować jak najwyżej
IntruderXXL - @KOLEGAMAMY:  Przez lata tutaj tylko to czytałem, że towar to tam drobn...

źródło: GPPSPP

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
z łańcuchami wyciskasz mniej niz nirmalnie? Czemu tak?


@In_thrust_we_trust: Myślę że jest to spowodowane tym że łańcuchy wymagają dużej stabilizacji, i ograniczają szybkość, dynamikę z jaką można wykonać wyciskanie. Oraz to że problem mam na samej górze wyciskania a nie na dole :)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: na pewno nie ma, ale dodanie do tego bomby w postaci "wszystkich środków" raczej nie polepsza szansy na zdrowe życie ;) ciekawi mnei raczej czy po prostu nieuniknione jest branie wszystkiego, czy to takie obowiązmowe, czy dałoby radę pobić rekordy będąc tylko na kilku środkach
  • Odpowiedz
  • 0
ciekawi mnei raczej czy po prostu nieuniknione jest branie wszystkiego, czy to takie obowiązmowe, czy dałoby radę pobić rekordy będąc tylko na kilku środkach


@In_thrust_we_trust: Bajki są dobre dla dzieci i naiwniaków.
Rzeczywistość wygląda tak że docelowo każdy bierze wszystko w maksymalnych ilościach które toleruje organizm :) Na tym to polega.
Oczywiście nikt nie chce tego słuchać lol. Każdy woli słyszeć żę rekordy to robią naturale, albo goście tam na małych dawkach, słabszych środkach, bo po co brać więcej? LOL. I PO CO KTOŚ BY KŁAMAŁ!?
  • Odpowiedz
  • 1
where nowy post?( ͡º ͜ʖ͡º)


@chudybyk1: Wiele spraw na głowie, szybkie treningi z rana i chwilowo wpisów mniej :) Kolejny tydzień i kolejny będą podobne, coś tam wrzucę ale mniej niż zwykle.
  • Odpowiedz