Wpis z mikrobloga

Siemanko, w 10. tygodniu inwestowania w 1 akcję CD Projektu dziennie.

Dlaczego i po co, można znaleźć tutaj: link
Zapraszam też do obserwowania/czarnolistowania tagu: #gamingowyinwestor

Przepraszam za długą przerwę, ale potrzebowałem odpocząć od różnych rzeczy, w tym od shitpostowania na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Oczywiście czelendż/eksperyment w tym czasie trwał nadal i codziennie dobierałem 1 akcję CDP do swojego portfela, zgodnie z założeniami.

W międzyczasie przemyślałem też kwestię wielkości pozycji w portfelu. Z racji tego, że mam jeszcze trochę limitu na IKE i IKZE do wykorzystania, to plan wygląda następująco.
1. Dojeżdzam do tego, żeby wrzucić 10k w CDP.
2. Maksuje limity IKE i IKZE.
3. Jeśli mój roczny budżet się zepnie, wracam do eksperymentu. Nie wiem czy w takiej samej formie, będzie to zależeć od ceny CDP, ale chcę, żeby kręcił się w okół polskiego gamingu (jak nazwa tagu sugeruje).

Zestawienie ogólne:
Liczba akcji: 47
Średnia cena zakupu: 130,33PLN
Wpłacone: 6125,37PLN
Obecna wartość: 6380,25PLN
Zysk: 254,88PLN
Zysk %: 4,16%

Tydzień 10 (17.06 – 21.06):
Pn: 134,60PLN
Wt: 136,75PLN
Sr: 137,85PLN
Czw: 136,90PLN
Pt: 13,85PLN
Wpłacone: 682,25PLN
Śr cena zakupu: 136,79PLN
Cena sprzedaży na XTB w pt: 135,75PLN
Zysk tylko za ostatni tydzień: -1,70PLN

Krótko o poprzednich, brakujących tygodniach:
Średnia tydzień 8: 133,27
Średnia tydzień 9: 133,49

#gamingowyinwestor #gielda #cdprojekt #cdprojektred #inwestycje #glupiewykopowezapawy #wiedzmin #cyberpunk2077
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
@pankalmar: faktycznie, przegapic taka okazję ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Vateusz23 jak nie bedzie kolejnego AAA to nie bedzie CDP. Nie wiem co musiałoby sie stac, zeby do tego doszło. Chyba, ze chodzi Ci o to, ze wyjdzie gniot, a nie gra. Na to są większe szanse, ale mnie to nie dotyczy, bo wychodzę przed premierą, recenzjami itd.
  • Odpowiedz