Wpis z mikrobloga

Już po dziewiętnastej, a córki na studiach nie myślą o tatusiu i nadal nie zadzwoniły do ojca starego, ale sprawiedliwego spytać chociaż czy jeszcze dyszę. Niestety matka je tego nauczyła, stary ma tylko tyrać na zachcianki i najlepiej żeby nie pokazywał się w domu, bo tylko przeszkadza. Musiałem wyjść na spacer i oczyścić umysł. Dajcie ze dwa plusy dla otuchy. Jakby ktoś pytał to na słuchawkach nowy drejk #yeezymafia #feels #zalesie #dzienojca #logikarozowychpaskow #zwiazki #zalesie
Panitsch - Już po dziewiętnastej, a córki na studiach nie myślą o tatusiu i nadal nie...

źródło: obraz_2024-06-23_190253585

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
bynajmniej proszem natyhmiast mniem roztszelić w karzdym bondź razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Szarodziej: Umiarkowany stopień niepełnosprawności obejmuje osoby, których iloraz inteligencji mieści się w zakresie od 35 do 49. Osoby niepełnosprawne w stopniu umiarkowanym w swoim rozwoju umysłowym nie przekraczają poziomu rozwoju 8-letniego dziecka, zaś w zakresie dojrzałości społecznej - 10-letniego dziecka.
  • Odpowiedz
@Panitsch: o niee, ja to musiałem tyrać za trzech, bo żon... właścicielka mi kazała, do domu też nie mogłem wracać, bo mi zabraniała, to tak żyłem sobie życiem poza rodziną CIESZĄC SIĘ FAKTEM, ŻE NIE MUSZĘ NAWIĄZYWAĆ RELACJI Z JAKIMIŚ TARGANYMI HORMONAMI GÓWNIARAMI I LICZĄC, ŻE TO SIĘ ZROBI SAMO, BO PRZECIEŻ SĄ PRODUKTEM MOICH JĄDER

beka z ciebie bejciarzu
  • Odpowiedz
@rajet: ale to też twoja projekcja, bo może rzeczywiście tatuś mówi prawdę. Nie mi to oceniać, bo jestem ponad tym. Pozdro dla taty jeśli mówi prawdę, a #!$%@?ć go jeśli nie. Ja swojemu też życzeń nie złożyłem i w sumie to przez to, że matka mnie tego nie nauczyła elo
  • Odpowiedz