Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej
Od dłuższego czasu mam delikatne problemy psychiczne. Jestem podejrzliwy od dużo rzeczy, jestem nieufny, dużo rzeczy które słyszę myślę, że są kierowane do mnie(oczywiście bezpośrednio).
Myślicie, że #lsd pomoże mi się z tym uporać? Czy może jeszcze bardziej pogłębi mój stan?
#psychatria #zdrowie #depresja #psychologia #narkotyki #zaburzenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim narkotyki to najlepszy lek na zaburzenia psychiczne! Żaden lekarz, najlepiej poczytać sobie w Internecie, posłuchać randomów i usmażyć sobie dotknięty początkami schizofrenii mózg halucynogenami. Co może pójść nie tak.
  • Odpowiedz
A teraz to tych #!$%@? bez szkoly, ktorzy spamuja wykop stronami o psychodelikach, jedoczesnie przemycajac namiary na growkity itp wynalazki.

Nakrecacie temat, nakrecacie ludzi, jakie to psychedeliki sa panaceum na wszystko w tym na choroby psychiczne, XXX dodanych znalezisk, zeby tylko #!$%@? ilosc odslon, ilosc klikow i wygenerowal ruch na sklepie.

Pytanie tylko czy potem jeden cymbal z drugim, tak fajno wezmiecie odpowiedzialnosc za ludzi jak OP. Ktory ma poczatki czegos co
  • Odpowiedz
Jeśli jakieś zaburzenia psychiczne ci się zaczynają to sobie możesz zrobić gorzej jak będziesz coś brał na własną rękę. Jeszcze jakiej psychozy dostaniesz. Ja bym się bał takich eksperymentów.
  • Odpowiedz
Jestem podejrzliwy od dużo rzeczy, jestem nieufny, dużo rzeczy które słyszę myślę, że są kierowane do mnie(oczywiście bezpośrednio).


@mirko_anonim: To niemal brzmi jak lista przeciwskazań do zażywania LSD i innych psychodelików ;)

Z mojego doświadczenia, psychodeliki będą indukować jeszcze mocniej takie myślenie, a wkręcanie się w tego typu myśli (które oczywiście u ciebie będą jeszcze silne i pewnie niepowstrzymane) to prosta droga do nieprzyjemnego i bezproduktywnego bad tripa.

Osobiście nie
  • Odpowiedz