Wpis z mikrobloga

@Gours: smutnopolacy czyli smutnopisowcy i smutnofederaci nienawidzą Polski i Polaków. Obrzydliwe, ale nic nowego. Pogarda dla demokracji, pogarda dla innych poglądów.
  • Odpowiedz
@Gours: jeszcze to odklejone ścierwo ma czelność podpisywać swoje wyrywy "Normalni Polacy" XD Kierwa mać, czasem żałuje, że Szury nie miały racji i bill gates im mózgów nie włączy tym 5g i czipami ze szczepionek.
  • Odpowiedz
@Gours: Jeszcze jakby oni faktycznie jakąś agitację urządzili. Rozdali tę pizzę też w formie promocji. Nikt tam o preferencje wyborcze w kolejce nie pytał.
  • Odpowiedz
@Gours: Ogonie szkoda mi tych ludzi i Ci którzy oblewają farbą ich auta powinni za to surowo odpowiedzieć. Natomiast co do maili to tak to jest jak się robi reklamę na polityce.
  • Odpowiedz
@Gours: zdrajcy z konfedepisu nienawidzą Polaków? Stare, znałem. Boli ich dupa o Jagodno, a tam uprawnionych do głosowania, którzy zagłosowali to raptem jakieś 5 tys osób i w skali wszystkich oddanych głosów w kraju to tyle co nic, ale dla nich to przez Jagodno przegrali xD
  • Odpowiedz
Pamiętacie pizzerię z Jagodna, która dowoziła oczekującym na głosowanie 300 pizz? Otóż Konfedepisowcy do tej pory nie mogą im tego wybaczyć i są wyzywani, a ich auta oblewane farbą.

@Gours: Tak było, byłem tymi autami, "Konfedepisowcy" też naprawdę istnieją.
ibilon - >Pamiętacie pizzerię z Jagodna, która dowoziła oczekującym na głosowanie 300...

źródło: rawImage

Pobierz
  • Odpowiedz
@Gours najśmieszniejsze, że Manii Smaku nie ma na Jagodnie. Najbliższy ich lokal jest 5km od Jagodna. Nic to nie zmienia, ale śmiesznie że cała Polska pisze o pizzerii z Jagodna
  • Odpowiedz
@huncwot_: Jak nie widzisz różnicy pomiędzy nazwaniem Klauna (zgodnie z prawdą) ruską onucą, a hejtem konfedepisowców wobec pizzeri, która nakarmiła wyborców czekających na oddanie głosu w wyborach, to już jesteś niewolnikiem.
  • Odpowiedz