Wpis z mikrobloga

@cyk21 beka z idiotów nierozumiejacych, że elegancki ubior to wynik umowy ze sponsorem Lancerto


@badziebadla: Ej, ale tu chyba chodzi o mecze i wyniki? Czy coś się zmieniło? Przecież oni dostają kasę na organizację wyjazdu drużyny, więc po co jeszcze taka głupia umowa ze sponsorem?
  • Odpowiedz
@cyk21 XDDD
"Przykro mi, ale piłka jest najważniejsza, dlatego rezygnuję z dodatkowego wynagrodzenia, a na mecz założę własną koszulę i spodnie" - tak byś powiedzial będąc selekcjonerem, nie zmyślam
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: Ty poważnie myślisz, że on ten garnitur z szafy wyjął xD? To jest akcja reklamowa lancerto, także ubiera co mu dali
Doszukiwać się w tym jakiś kompleksów itd to trzeba być niestety upośledzonym
Zresztą co to zmienia, jakby był w ortalionie to byś się przysral, że wieśniak wstyd przynosi
  • Odpowiedz
@cyk21: Wykop oficjalnie stał się januszowa elektroda XD

Wszystko co uśmiechnięte, pochwalone i w ogóle pozytywne jest wam wrogie. Tu mają być tylko zawody w #!$%@? się, narzekaniu i ból dupieniu XD
  • Odpowiedz
@cyk21: Sama prawda. Wychodki - co ja mówię, nie tylko wychodki, p0lscy kibice ogólnie walili sobie konia do garnituru Probierza, aż huczało, zagłuszając kompleksy względem zachodnich krajów. Co z tego, że przegraliśmy, przecież nasz selekcjoner miał lepszą stylówę od tego knura Koemana i nie wpieprzał gili z nosa!!!!!111
  • Odpowiedz
Ubranie powinno być dopasowane do wydarzenia - #!$%@?ł się na mecz kopaniny, żeby pokazać jakie z niego "panisko" i to jest fakt


@bluzgajacy: beka z dawania #!$%@? o ubranie
  • Odpowiedz
@cyk21: Ale kocopoły gadasz. Wielu trenerów na mecz przychodzi w garniturze. Guardiola, Ancellotti, Wenger, Mourinho, Fergusson i wielu innych.
  • Odpowiedz
@cyk21: Wykop oficjalnie stał się januszowa elektroda XD


Wszystko co uśmiechnięte, pochwalone i w ogóle pozytywne jest wam wrogie. Tu mają być tylko zawody w #!$%@? się, narzekaniu i ból dupieniu XD

Odpowiedz


@Gluptaki: Ja wolałbym, żeby bardziej zajęli się sportem niż konkursem mody.
  • Odpowiedz