Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

572

Antyterrorystyczne słupki za 6 milionów vs toczący się dostawczak

Antyterrorystyczne słupki za 6 milionów vs toczący się dostawczak

Gospodarność po łódzku odc. 999 - słupki blokujące ruch przy ulicy Piotrkowskiej, które rzekomo miały być najwyższej klasy, rzekomo w stanie zatrzymać każdy klasyczny pojazd kołowy zostały upokorzone w starciu z toczącym się dostawczakiem. Czy Łodzianie będą wybierać Zdanowską w nieskończoność?

asenjo
asenjo
z
lodz.tvp.pl
dodany: 12.05.2026, 21:42:52
  • #
    lodz
  • #
    zdanowska
  • #
    niegospodarnosc
  • #
    ustawioneprzetargipubliczne
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Moc słupka
rybak_fischermann
z youtube.com
  • 39
Tak to +/- powinno działać ;-)
ZeLBeT
z youtube.com
  • 21

Komentarze (140)

najlepsze

blank2
blank2
blank2
13.05.2026, 05:08:58 via Wykop
  • 245
ktoś zainkasował grube pieniądze za słupki i postawił atrapy które nawet nie mają możliwości chowania się
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

__MadCat
__MadCat
__MadCat
13.05.2026, 07:25:06 via Wykop
  • 97
ktoś


@blank2: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
or4nge
or4nge
or4nge
13.05.2026, 08:24:26 via Wykop
  • 78
@pietryna123: tam powinno być drugie tyle słupka pod ziemią zalane betonem żeby spełnić wymagania a nie kołki..
  • Odpowiedz
xmas78
xmas78
13.05.2026, 04:17:56 via Wykop
  • 144
Ale jak te słupki mają się chować? Skoro pod tym wywalonym słupkiem nie ma infrastruktury? Jest tylko podsypka. Wałek na 6 milionów.
xmas78 - Ale jak te słupki mają się chować? Skoro pod tym wywalonym słupkiem nie ma i...

źródło: IMG_1824

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rwa_mac
Rwa_mac
Rwa_mac
13.05.2026, 07:18:10 via Wykop
  • 149
@xmas78: zamontowali porządnie

Do kostki brukowej XDDD
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
13.05.2026, 09:17:44 via Wykop
  • 68
Wałek na 6 milionów.


@xmas78: 6.5 miliona
  • Odpowiedz
qajajaj
qajajaj
13.05.2026, 04:21:47 via Wykop
  • 95
Oj tam, po prostu Iveco w niego wjechało, Iveco jest zawsze przeładowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kompek
kompek
13.05.2026, 08:13:09 via Wykop
  • 51
@qajajaj: Iveco już z fabryki wyjeżdża przeładowane ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
PunxNnotDead
PunxNnotDead
13.05.2026, 12:48:26 via Wykop
  • 1
@qajajaj: Ot zwykłe Berlingo zahaczyło go bokiem. Aż strach pomyśleć jak to by zatrzymało rozpędzoną do 90 km/h ciężarówkę.
  • Odpowiedz
severh
severh
13.05.2026, 09:24:24 via Wykop
  • 85
Geniusze przykręcili słupki do kostki brukowej na piachu zamiast "fundamentu" czy innej solidnej konstrukcji kotwiącej do podłoża i zdziwieni że nie działa... Geniusze xD
severh - Geniusze przykręcili słupki do kostki brukowej na piachu zamiast "fundamentu...

źródło: montowanie do kostki xD

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Faggio
Faggio
Faggio
13.05.2026, 09:44:55 via Wykop
  • 29
@severh: i się tłumaczą, że słupki były dobre i są przecież całe nawet zadrapania nie ma, a podłoże było złe XD
  • Odpowiedz
severh
severh
13.05.2026, 09:59:53 via Wykop
  • 42
@Critic @Faggio @killer87 @theximon @dorodny_kebab
może to robił ten fachura xD
severh - @Critic @Faggio @killer87 @theximon @dorodny_kebab
może to robił ten fachura...

źródło: pan wiesio

Pobierz
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
13.05.2026, 09:27:32 via Wykop
  • 50
Łódź to jest mem na skalę światową. Władze Łodzi zaciekle broniły tych słupków od zeszłego roku, mimo że drogie (6.5 miliona złotych), nie działały i były nieprzemyślane (riksza się nie zmieści pomiędzy).

W Łodzi przy każdym możliwym remoncie miejskim jest wał na grube miliony i w dodatku fuszerka jak z placem wolności czy ulicą jaracza.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

atomowypaczek
atomowypaczek
atomowypaczek
13.05.2026, 16:49:35 via Android
  • 8
@Kismeth: z Jaracza to wał nad wały. Firma która robiła ulice , gdy wszystko zaczęło.sie sypać, ogłosiła upadłość i zmieniła nazwę. Wystartował w przetargu na naprawę i go wygrała....
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
13.05.2026, 17:06:36 via Wykop
  • 6
@atomowypaczek: najbardziej chore jest to, że urzędnicy te roboty odbierali. Nikt nie poniósł konsekwencji.
  • Odpowiedz
Vacheron
Vacheron
Vacheron
13.05.2026, 06:43:11 via Wykop
  • 47
Wyobraźcie sobie, że państwo buduje "tanie" mieszkania na sprzedaż po kosztach tak jak postulują niektóre wykopki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Morf
Morf
13.05.2026, 08:05:03 via Wykop
  • 17
@Vacheron: problem z takimi słupkami i generalnie spora częścią infrastruktury miejskiej jest to że poza podmiotami publicznymi nikt tego nie kupuje więc jakość jest niska i cena wysoka.

Poza tym c-----e drogie mieszkania robione przez podmioty prywatne też są czymś powszechnym
  • Odpowiedz
WOparachAbsurdu
WOparachAbsurdu
13.05.2026, 09:19:28 via Wykop
  • 2
@Pawel993: no i tanio nie jest
  • Odpowiedz
PROpagoTOR
PROpagoTOR
PROpagoTOR
13.05.2026, 09:27:03 via Wykop
  • 34
6 milionow za kilka slupkow, grube zlodziejskie swinie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rubbik
Rubbik
13.05.2026, 12:55:21 via Wykop
  • 5
6 milionow za kilka slupkow, grube zlodziejskie swinie


@PROpagoTOR: w Łodzi się w tańcu nie p------ą, bo od lat robią wały na inwestycjach i nikt z tym nic nie robi. Na sygnalizacji tak samo, już nawet nie udają i w przetargach piszą, że system musi być konkretnej firmy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Jare_K
Jare_K
13.05.2026, 13:26:16 via Wykop
  • 1
@PROpagoTOR: za 6 milionów były słupki. Do tego potężny fundament trzeba wkopać i zalać za kolejne kilka baniek, a na to zgody nie było.
  • Odpowiedz
pablo_see
pablo_see
13.05.2026, 10:47:24 via Wykop
  • 21
Zobaczcie sobie co taki słupek powinien wytrzymać
pablo_see - Zobaczcie sobie co taki słupek powinien wytrzymać

źródło: truck-crash

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PunxNnotDead
PunxNnotDead
13.05.2026, 12:50:51 via Wykop
  • 7
@pablo_see: Długo jeszcze trzeba czekać?
  • Odpowiedz
ApageZ
ApageZ
13.05.2026, 15:20:35 via Wykop
  • 7
Długo jeszcze trzeba czekać?


@PunxNnotDead: Ale na co? Przecież widzisz, że to jest słupek, który teleportuje ciężarówkę o zadaną odległość, ona wpada w pętlę czasową i przejeżdża ten sam odcinek aż kierowca umrze ze starości. Przy okazji załatwia to problem kary dla terrorysty. Bardzo dobre rozwiązanie.
  • Odpowiedz
S-Type
S-Type
13.05.2026, 09:46:03 via Android
  • 20
Zamiast możliwość chowania się i betonowej podstawy, przymocowali na kołki, do kostki chodnikowej xD Zabezpieczenie w c--j...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

intri
intri
13.05.2026, 09:26:58 via Wykop
  • 20
Przecież to jest jakiś cyrk. Taki słupek powinien mieć od 1 do1,5 metra podstawy o tej samej lub większej średnicy aby spełniał swoją rolę. Zwykła rura stalowa pomalowana farbą, średnicy fi 60 wbita na pół metra w tą kostkę nawet bez jakiegokolwiek szalunku z betonem by lepiej wytrzymała bo już nie jeden na takiej rurze poległ lub na znaku drogowym.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

robert-sud
robert-sud
robert-sud
13.05.2026, 10:29:50 via Wykop
  • 19
@intri: wtedy to musiało by kosztować że 36 milionow
  • Odpowiedz
konto_bedzie_usuniete
konto_bedzie_usuniete
konto_bedzie_usuniete
13.05.2026, 17:06:37 via Android
  • 0
@intri: https://wykop.pl/link/7943809/antyterrorystyczne-slupki-za-6-milionow-vs-toczacy-sie-dostawczak/komentarz/136893807/ale-jak-te-slupki-maja-sie-chowac-skoro-pod-tym-wywalonym-slupkiem-nie-ma-infrastruktury-jest-tylko-podsypka-walek-na-6-milionow#136899319
@mp0011 +3
@xmas78: Obstawiam, że część słupków (na środku jezdni, tak gdzie zakłada się wjazd) się chowa, a część jest na stałe. Za 6 milionów to jest (tak zakładam...) cały system, z kontrolą dostępu do określonej okolicy (nie wiem, kilka przecznic?), a nie kilka pachołków w jednym miejscu.
więcej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4506
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3275
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
2699
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2071
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
1912
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #lodzkurwa
  • #polska
  • #heheszki
  • #warszawa
  • #pytanie
  • #architektura
  • #lodzkie
  • #pogoda
  • #nieruchomosci
  • #motoryzacja
  • #ciekawostki
  • #lublin
  • #kolej
  • #fotografia
  • #kiciochpyta

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking