Wpis z mikrobloga

@open_or_die: ogólnie na nauczanie indywidualne, albo do jakiejś specjalnej klasy powinno leżeć w gestii zdania rady i powinno być powszechną procedurą.
Przez całą podstawówkę i gimnazjum nie nauczyłem się w szkole NICZEGO. Wszystkirgo musieli mnie uczyć rodzice po lekcjach bo szkoła to zawsze była walka z 2-3 patusami którzy totalnie rozwalali jakąkolwiek pracę w klasie (mniejsza o to ze nauczyciele w 90% nadają się tylko do wywalenia. Sytuacja przez to była
  • Odpowiedz
To chyba ta nowa moda, żeby za wszelką cenę docenić każdego ucznia.


@hellfirehe: no wiesz, można np. nic nie mówić tylko dać świadectwo i życzyć udanych wakacji.

juz zwrócić komuś uwagę żeby sie ogarnął to przemoc !!!


@jusstt: () mordo wiadomo, trzeba wyzywać, iść na solówki żeby wyjść na ludzi jak te twarde pokolenie!
Gdzie tu widzisz zwracanie uwagi żeby się ogarnął? To raczej pseudo śmieszny
  • Odpowiedz
co drugi gówniak ma na coś papier a starzy niezdiagnozowani


@frutson: bo za ich czasow nie bylo takich możliwości, dostrawales latke glupiego jasia i tyle. Obecnie wiedza poszla do przodu i wiele wskazuje ze pewne cechy sa dziedziczne. A w systemie nauki gdzie kazdy punkt ma znaczenie, wiele osob mysli ze, przechytrzy system zalatwiajac papier.
  • Odpowiedz
Czyli dyplom dla "najwolniejszego na schodach" dla dziecka na wózku to też by była gituwa i heheszki?


@zordziu: no jakbym był na wózku to bym się śmiał
  • Odpowiedz
@MondryPajonk
Może i nie miejsce ale widać dali nauczycielom w dupę bo takich "dyplomów" nie daje się znienacka
@NieBendePrasowac:
Ja nie znam tematu i Ty nie znasz.
Ale mam ździebko dosyć mamuś, które chcą np wylać beton na całym osiedlu bo bąbelek się zranił jakimś kłoskiem trawy
Widzę jak kończą tacy z głową w chmurach - nic nie umieją, pasozytują na rodzicach, przegrane związki i czego się nie tkną to spieprzone.
  • Odpowiedz