Wpis z mikrobloga

Mądre czy nie - mam wrażenie, że teraz strach cokolwiek zrobić, by zaraz się komuś nie narazić. Ale mam nadzieję, że to tylko moje gadanie dziada.


@BenAli: Z perspektywy zwykłej osoby może tak, ale podpisała się tam osoba prawdopodobnie z wykształceniem pedagogicznym. Powinna to wyłapać.
  • Odpowiedz
  • 1
Z naszej zwykłej osoby może tak, ale podpisała się tam osoba prawdopodobnie z wykształceniem pedagogicznym. Powinna to wyłapać.


@szalonyprogrammer1188 Tak. Piszę ogólnie o zjawisku kręcenia afer w sieci.
  • Odpowiedz
@MarnaImitacjaTuwima: takie noty wystawiają dokładnie ci sami nauczyciele, którzy całkowicie się zblaznili podczas covidu na zajęciach zdalnych. O sławnym "to takie liczby które mają parę" nie wspomne. Ja był #!$%@?ł ich za zniesławienie mojego dziecka. #!$%@? tam, najwyżej pokrylbym koszty procesowe
  • Odpowiedz
matka podobno kręci inbę


@fukken: Jak się wbija na jej konto, to masz tam takie perełki:

Ktoś to musi Panu powiedzieć: rocznie w Polsce w wyniku przemocy ginie 500 kobiet. A to wszystko z rąk czystej krwi potomków Mieszka, który ochrzcił Polskę.


Chorzy psychicznie często kręcą inbę, z nudów i ... choroby?
  • Odpowiedz
@MarnaImitacjaTuwima Nie dziwie się bo te gowniaki powinny chodzic do szkol specjalngch a nie zatruwają życie innym
Ja miałem takiego w klasie w podstawówce i tylko to że byliśmy gnojami spowodowało że nikt mu nie #!$%@?
Ofc wiadomo że on spcjealny to mu było wolno i to my mieliśmy ze sobą problem a nie on xdd
  • Odpowiedz
@MarnaImitacjaTuwima: a inna kwestia że dzieci z diagnoza powinny chodzić do szkół specjalnych. Generalnie powinno się naprawić ten cyrk z diagnozami. Obecnie wygląda to tak że wszystko zależy od widzi mi się matki. I masz Grażynę z top ego co Brajana nie pośle do szkoły specjalnej bo co somsiedzi pomyślą. Ale i masz tępe Karyny co posyłają normalne dzieci do szkół specjalnych żeby dostać hajs od państwa.
  • Odpowiedz