Wpis z mikrobloga

@o__0: No ja pamiętam inną historię: jak kolega mówił, jego była dziewczyna ustawiła opis "bo ja tańczyć chcę" a ponieważ wtedy dopiero zaczął chodzić na kurs tańca to się z niego śmiała (ona chodziła już rok) i ustawił drugą część piosenki " raz kobieta mi się śniła co pięknie zatańczyła, a ze mnie śmiała się". Nie wiedzieć czemu to ona była na niego zła.( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@o__0: Jak byłem w podstawówce i gimnazjum, to zwyczajnie pisałeś do dziewczyn i one odpisywały i się gadało. Jedna nawet zaproponowała mi związek, a inna dosyc wyraznie dawala znac, ze by chciala, ale ja nie rozumialem xd Czemu z wiekiem tak wiele się pozmieniało? Smutne
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 5
@sierramikebravo: ja to pamiętam te rozmowy w opisach - jeden kolega ustawił opis pasujący do opisu jakiejś dziewczyny to zaraz ona zmieniała opis na odpowiedź na jego opis. Wtedy mnie to wkurzało, teraz trochę się za tym tęskni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@o__0: Gadu-Gadu Gadu działa l, mój były 4 lata temu znalazł na tym portalu żonę, syna już mają, wiadomo mają wzloty i upadki, ale ogólnie to raczej są szczęśliwi.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Paula0404: działa, ale teraz tam kogoś poznać to ciężko. Mój kolega też jakoś 5 lat temu poznał tam dziewczynę i ze 3 lata byli razem
  • Odpowiedz
inna dosyc wyraznie dawala znac, ze by chciala, ale ja nie rozumialem


@sierramikebravo: Może właśnie nic się nie pozmieniało i nadal nie umiesz w relacje i nadal nie widzisz znaków od kobiet?
  • Odpowiedz