Wpis z mikrobloga

#knp #krul #korwin #neuropa #zakladzknp

Szanowni Wyborcy Korwina,

Ostatnio wrzucacie bardzo dużo materiałów o Nowej Prawicy, w tym słynny sondaż wiadomości z 5% dla Korwina oraz piszecie, jak to inne sondaże nie oddają prawdziwego poparcia dla KNP. Dlatego chciałbym sprawdzić Waszą wiarę w bardziej wymierny sposób - chciałbym założyć się z maksymalnie trzema z Was, że partia Korwina nie wejdzie do Europarlamentu. Zasady zakładu są bardzo proste:

1. Zakład rozstanie rozstrzygnięty po opublikowaniu przez PKW oficjalnych wyników wyborów.

2. Jeżeli Nowa Prawica uzyska chociaż jeden mandat, przegrałem zakład, jeżeli nie uzyska żadnego, wygrałem.

3. Przegrany wpłaca na konto wskazane przez wygranego 100 PLN.

Kwota 100 PLN jest raczej w zasięgu każdego i jest na tyle znacząca, że głupio jest ją stracić, jeżeli rzeczywiście nie wierzycie w wygraną. Zachęcając dodam, że w przypadku ewentualnej wygranej, poproszę o wpłatę na #wosp lub inną fundację, jeżeli ewentualny przegrany nie przepada za #wosp.

Chętnych proszę o zgłaszanie się w komentarzu, kto pierwszy ten lepszy. Wyniki zakładu i dowody przelewów opublikujemy na mirko.
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mehgods: @Floki: @Pete1: To jak rozumiem Wy wchodzicie? Ja potwierdzam, ostatecznie potwierdźcie mi w komentarzu i zakład będzie ważny.

@offway: Zakładem chciałem ustalić, czy sympatycy KNP szacują chociaż powyżej 50% sukces KNP.

@fortheworld: Owszem, ale tu zakładamy się dłuższy czas przed wyborami, jeżeli sondaże wzrosną, buki będą robić znacznie wyższe kursy. Niepewność jest większa.
  • Odpowiedz
Zakładem chciałem ustalić, czy sympatycy KNP szacują chociaż powyżej 50% sukces KNP.


@dontonek: Wiesz dobrze, że nie jest to równoznaczne z ryzykowaniem kasy na zakład (czysto matematycznie powinno być, ale dochodzi jeszcze czynnik psychologiczny).
  • Odpowiedz
@offway: teraz jak patrzyłem to chyba jeszcze nie mają oferty, w poprzednich parlamentarnych szło ładnie zarobić na palikocie, bo wiadomo było, że może wybić, dawali np pary z SLD i kursy po 8 nawet na palikota były przez moment, myślę że w internetowych tak za 2 tygodnie powinno być, w stacjonarnych trochę później pewno
  • Odpowiedz
@dontonek: Tu potrzebny jest Escrow. Neutralna strona, zaufany człowiek, który przyjmie wasze deklarowane 100 zł i po wynikach rozdzieli pulę, a wygranym zwracając też ich wpłatę. No, ale kto by się chciał poważnie na Mirko zakładać :-).
  • Odpowiedz
@repiv: Ojej, studenty na spotkaniu z Korwinem... Panie, jak lata temu jeszcze studiowałem, to Korwin też miał wtedy ten swój cyrk objazdowy. Byłem na takim spotkaniu. Dla jaj. Znaczy, łudziłem się, że może powie coś wartościowego od siebie, a nie będzie sypał anegdotami. Były tylko jaja. Pewnie teraz też byłbym na takim zdjęciu... Nie twierdzę, że do PE nikt się nie dostanie. Tak jak i potrzebny był wybór pajaców od
  • Odpowiedz
@fortheworld: Rozumiem, myślałem że po prostu widziałeś już gdzieś kurs 5. Ja się właśnie zastanawiałem jakie kursy zaproponować koledze i rozsądny wydał mi się kurs 4. Zobaczymy co na to buki. Chociaż do momentu wystawienia kursów (o ile wystawią, bo Europarlament, to nie to samo co wybory do Sejmu) może się sporo zmienić.
  • Odpowiedz
@szymon_jude: Jest trzech chętnych, ale na razie coś nie potwierdzają.

Jak nikt nie przyjmie, to liczę na Waszą pomoc we wklejaniu linku do zalewu spamu z KNP, jak mirkowi wyborcy KNP nie podejmują wyzwania, to może ktoś z głównej.
  • Odpowiedz
Jest trzech chętnych, ale na razie coś nie potwierdzają.


Jak nikt nie przyjmie, to liczę na Waszą pomoc we wklejaniu linku do zalewu spamu z KNP, jak mirkowi wyborcy KNP nie podejmują wyzwania, to może ktoś z głównej.


@dontonek: Ja chciałem przyjąć zakład, proponowałem wyżej, proponuję nadal.
  • Odpowiedz
@offway: Nie za bardzo rozumiesz o co tu chodzi. To nie jest zakład nastawiony na zysk, to jest weryfikacja, czy rzeczywiście wyborcy Korwina szacują, że ma on szansę dostać się do europarlemantu. Jeżeli szacują, że szansa jest powyżej 50%, to przyjmą zakład - wtedy kurs jak najbardziej się opłaca. Zwiększanie stawki sprawi, że wystarczy mniejsze prawdopodobieństwo, żeby wejść w zakład, a mi zależy na tym, żeby zobaczyć ile osób rzeczywiście
  • Odpowiedz
To jak rozumiem Wy wchodzicie? Ja potwierdzam, ostatecznie potwierdźcie mi w komentarzu i zakład będzie ważny.


@dontonek: tak, potwierdzam, z tym zastrzeżeniem z pierwszego mojego wpisu.
  • Odpowiedz