Wpis z mikrobloga

#knp #krul #korwin #neuropa #zakladzknp

Szanowni Wyborcy Korwina,

Ostatnio wrzucacie bardzo dużo materiałów o Nowej Prawicy, w tym słynny sondaż wiadomości z 5% dla Korwina oraz piszecie, jak to inne sondaże nie oddają prawdziwego poparcia dla KNP. Dlatego chciałbym sprawdzić Waszą wiarę w bardziej wymierny sposób - chciałbym założyć się z maksymalnie trzema z Was, że partia Korwina nie wejdzie do Europarlamentu. Zasady zakładu są bardzo proste:

1. Zakład rozstanie rozstrzygnięty po opublikowaniu przez PKW oficjalnych wyników wyborów.

2. Jeżeli Nowa Prawica uzyska chociaż jeden mandat, przegrałem zakład, jeżeli nie uzyska żadnego, wygrałem.

3. Przegrany wpłaca na konto wskazane przez wygranego 100 PLN.

Kwota 100 PLN jest raczej w zasięgu każdego i jest na tyle znacząca, że głupio jest ją stracić, jeżeli rzeczywiście nie wierzycie w wygraną. Zachęcając dodam, że w przypadku ewentualnej wygranej, poproszę o wpłatę na #wosp lub inną fundację, jeżeli ewentualny przegrany nie przepada za #wosp.

Chętnych proszę o zgłaszanie się w komentarzu, kto pierwszy ten lepszy. Wyniki zakładu i dowody przelewów opublikujemy na mirko.
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RPG-7: Myślę, że zakład będzie z poważnymi ludźmi, jacy przecież stanowią elektorat KNP i można im zawierzyć. Ewentualnie poproszę o wpłatę do mnie i sam opublikuję dowód przelewu na konto fundacji.
  • Odpowiedz
@dontonek: Moja prawdziwość stwierdzenia jest taka, że poświęciłem ostatnio kilkadziesiąt godzin swojego życia na łażeniu po mieście i zbieraniu podpisów. Zakładając, że warte to było te marne 6zł/h, to zarobiłem dużo więcej, niż o co chcesz się zakładać ;)
  • Odpowiedz
@iniekcja: Poświęciłem co najmniej 50 godzin życia, poznając przy tym wielu bardzo ciekawych i mądrych ludzi. Więcej niż przez ten czas, jak studiowałem na PŁ. Wyobraź sobie też, że gdyby nie zasady, o które walczy KNP, nigdy nie byłoby Łodzi.

@dontonek: Nie o to chodzi, ja tam mogę się założyć. Chodzi o to, że stawiasz swoją ciężko, bądź lekko, zarobioną stówę, by ponabijać się z kuców. Zamiast marnować
  • Odpowiedz