Wpis z mikrobloga

#knp #krul #korwin #neuropa #zakladzknp

Szanowni Wyborcy Korwina,

Ostatnio wrzucacie bardzo dużo materiałów o Nowej Prawicy, w tym słynny sondaż wiadomości z 5% dla Korwina oraz piszecie, jak to inne sondaże nie oddają prawdziwego poparcia dla KNP. Dlatego chciałbym sprawdzić Waszą wiarę w bardziej wymierny sposób - chciałbym założyć się z maksymalnie trzema z Was, że partia Korwina nie wejdzie do Europarlamentu. Zasady zakładu są bardzo proste:

1. Zakład rozstanie rozstrzygnięty po opublikowaniu przez PKW oficjalnych wyników wyborów.

2. Jeżeli Nowa Prawica uzyska chociaż jeden mandat, przegrałem zakład, jeżeli nie uzyska żadnego, wygrałem.

3. Przegrany wpłaca na konto wskazane przez wygranego 100 PLN.

Kwota 100 PLN jest raczej w zasięgu każdego i jest na tyle znacząca, że głupio jest ją stracić, jeżeli rzeczywiście nie wierzycie w wygraną. Zachęcając dodam, że w przypadku ewentualnej wygranej, poproszę o wpłatę na #wosp lub inną fundację, jeżeli ewentualny przegrany nie przepada za #wosp.

Chętnych proszę o zgłaszanie się w komentarzu, kto pierwszy ten lepszy. Wyniki zakładu i dowody przelewów opublikujemy na mirko.
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tywin_Lannister: Śmiech śmiechem, ale pomyśl sam przed sobą, czy nie mam racji ;) Nie oczekuję oczywiście żadnej odpowiedzi.

@dreaper: Oczywiście, ale po 100 latach socjalizmu widać, jak jest. Rób coś, co może pomóc państwu, Tobie, innym, zamiast nabijać się z kuców, którzy czasem nie wiedzą co mówią, którzy znaleźli swój autorytet (o co w dzisiejszych czasach jest bardzo trudno). Naprawdę ;)
  • Odpowiedz
@NieWiemASieWypowiem: Ja akurat twierdzę, że sondaże są obciążone na korzyść KNP i rzeczywiste poparcie wynosi obecnie nieco ponad 4%. Poza tym mam już na Wykopie jeden zakład o p--o, w związku z tymi wyborami. Zakładu na pieniądze i w takich okolicznościach podejmować nie chcę dla zasady.

  • Odpowiedz
@Vealheim: A jakie okoliczności stoją na przeszkodzie? Serio, z chęcią po prostu bym się założył i zobaczył, czy wśród wyborców znajdą się osoby z wystarczającą wiarą w sukces wyborczy. Cel szczytny, bo nawet w przypadku mojej wygranej, wsparta zostanie fundacja.

Nie jestem wielkim przeciwnikiem KNP, nawet rozważam oddanie na nich głosu w wyborach do Sejmu, ciekawi mnie po prostu poziom wiary w sukces wśród działaczy tej partii.
  • Odpowiedz
@repiv: Przyjście na spotkanie z Korwinem nie oznacza poparcia dla niego. Dodatkowo chyba za bardzo nie wierzysz w te zwycięstwo, a przynajmniej jego prawdopodobieństwo szacujesz poniżej 50%, inaczej racjonalnie myślący człowiek przyjmie zakład.
  • Odpowiedz
@dontonek: chętnie wejdę, ale jeżeli przegram, to być może pieniądze będę mógł wysłać dopiero po 10 czerwca (wybory 25 maja), wyjazd mam i wolę się zabezpieczyć. Zdecyduj i przyklep jeżeli się zgodzisz.
  • Odpowiedz