Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: tylko już spadają. W zeszłym roku oglądałem kilka mieszkań od dewelopera, przez cały ten czas do maja cisza. Nagle od maja 3 z nich dzwoniło z zapytaniem czy dalej jestem zainteresowany. Jeden z nich użył sformułowania, że "dostosowali wycenę nieruchomości do potrzeb najbardziej wymagających klientów, by każdy mógł pozwolić sobie na zamieszkanie w dogodnej i prestiżowej lokalizacji".
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Dużo osób żyje nadziejami, czasem nawet jadem, ponieważ od lat czeka żeby coś kupić a pociąg tylko dalej odjeżdża. Może młodsi mniej ale jest sporo osób co mogło kupić za powiedzmy 7k/m2 a tego nie zrobiło "bo spadnie" a obecne ceny rzędu 15k/m2 są nie do przegryzienia finansowo.
Mimo że kupiłem jak było trochę lepiej (2021) to jednak miałem możliwość kupna kilka lat wcześniej lecz tego nie zrobiłem i jest to
  • Odpowiedz
@#!$%@? ale na rynek będą wchodzić kolejne mieszkania oddane od deweloperuchow, będą też wchodzić z wtórnego bo ludzie umierają. Przy zwiększonej podaży cena musi spaść, tak działa fizyka ;)
  • Odpowiedz