Wpis z mikrobloga

  • 0
@Xvenowski wydaje mi się, że komunikacja werbalna jest zdecydowanie lepsza niż pisanie przez komunikatory. Tak się tworzy relacje i nie dochodzi do nieporozumień.
  • Odpowiedz
  • 1
wydaje mi się, że komunikacja werbalna jest zdecydowanie lepsza niż pisanie przez komunikatory. Tak się tworzy relacje i nie dochodzi do nieporozumień.

Odpowiedz


@blazko: Nie zgadzam się. Według mnie, jest wręcz przeciwnie. Komunikacja pisana jest lepsza, bo masz czarno na białym napisane, co druga osoba napisała.

A jak dyskutujesz w normalny sposób to wtedy mogą być nieporozumienia, bo ktoś coś przekręci co druga strona powiedziała, bo zapomni, bo zle zrozumie, jesli
  • Odpowiedz
@blazko: znacznie bardziej cenie ludzi jako ich nieskrępowaną esencje, niż nasadzoną kontrolowanymi emocjami i nieodkrytymi kartami wersje pod tą sytuacje, w tym konkretnym miejscu i w tym konkretnym czasie. Kolejna rzecz to trwałość tekstu pisanego, gdzie masz napisane co i jak w miare możliwości zwięźle-bo inaczej sie nie da
  • Odpowiedz
@Kremuwczan @Xvenowski nie zgadzam się z Wami. Jesteśmy gatunkiem stadnym i to właśnie dzięki komunikacji między sobą jesteśmy tu gdzie jesteśmy. W ten sposób przekazywaliśmy sobie informacje -tam nie idź bo tam jest lew, a tam idź bo tam są daktyle. Przebywanie w grupie jest po prostu zdrowe. A ciężko być w grupie, nie wchodząc w interakcje. Jedną z przyczyn długowieczności są wysokie relacje społeczne. A ciężko je mieć, będąc wycofanym i
  • Odpowiedz