Wpis z mikrobloga

Jak patrzę na wysyp ostatnich treści na wykopie to mam flashbacki z 2014. Dokładnie tak samo był promowany PiS wtedy - migranci, migranci, czarny zrobił to, muzułmanin zrobił tamto, ludzie bójcie się, bo Tusk nasprowadza.

Po czym doszli do władzy i sprowadzali 400tys/rok, informacje o problemach ustały. xD

Porażka po tępej propagandzie w TVP nie nauczyła, że należałoby się wysilić aby być choć odrobinę wiarygodnym? Może ludzie nie są AŻ TAK głupi za jakich ich macie?

#bekazpisu #polityka
  • 81
  • Odpowiedz
Na takiej, że mam bezpośredni kontakt z pracownikami lokalnego mopsu, mam bezpośrednią styczność z tymi osobami w mieście przygranicznym do Ukrainy i jestem jedną z osób biorącą udział w rozpatrywaniu wniosków o pobyt tymczasowy. Na jakiej zaś Ty podstawie stwierdziłeś, że 2,5 miliona imigrantów się nie zasymilowało?


@Hussarian: Ja mam kontakt z MOIM lokalnym MOPS-em i ich opinie były zupełnie przeciwne! Dziękuję, obaliłem twój gównoargumencik.
  • Odpowiedz
  • 6
@adrian1207: ech, dokładnie, powtórka sprzed 8 lat. Pisowska machina propagandowa dalej jedzie na pełnych obrotach.

Najlepsze jest to, że w większości przypadków te wszystkie spiny okazują się co najmniej zmaniupulowane, często to zwykłe kłamstwa i hipokryzja, ale ludzie to łykają.
  • Odpowiedz
@adrian1207: Problem polega na tym, że poza przygłupim prawactwem w piwnicy u mamy, bez znajomych i jakiegokolwiek życia poza kompem i Konfederacją. Nikt inny nie ma czasu 24 h na dobę rozpowszechniać, udostępniać i tworzyć fejkowych informacji na jeden i ten sam temat. Ludzie pracują, jeżdżą po świecie, przemieszczają się między miastami, chodzą po klubach ze znajomymi i nikt ogarnięty nie ma czasu scrollować Twitterka czy Wykopu o każdej porze
  • Odpowiedz
Porażka po tępej propagandzie w TVP nie nauczyła, że należałoby się wysilić aby być choć odrobinę wiarygodnym? Może ludzie nie są AŻ TAK głupi za jakich ich macie?


@adrian1207: Propaganda TVP osiągnęła swój cel. Wykształciła betonowy elektorat pisowi (pewnie jakieś 20% wyborców), który będzie na nich głosował bez względu na okoliczności, liczbę afer itd. Choćby im pis zabrał dom i pieniądze to i tak będą na nich głosować do śmierci.
  • Odpowiedz
@adrian1207: skoro na tym portalu można wrzucać nagie zdjęcia dzieci i one się utrzymują a o 3 nad ranem moderatorzy usuwają wpisy gdzie ktoś nazwał kogoś innego głupkiem to ja się nie dziwię
  • Odpowiedz