Wpis z mikrobloga

Jak patrzę na wysyp ostatnich treści na wykopie to mam flashbacki z 2014. Dokładnie tak samo był promowany PiS wtedy - migranci, migranci, czarny zrobił to, muzułmanin zrobił tamto, ludzie bójcie się, bo Tusk nasprowadza.

Po czym doszli do władzy i sprowadzali 400tys/rok, informacje o problemach ustały. xD

Porażka po tępej propagandzie w TVP nie nauczyła, że należałoby się wysilić aby być choć odrobinę wiarygodnym? Może ludzie nie są AŻ TAK głupi za jakich ich macie?

#bekazpisu #polityka
  • 81
  • Odpowiedz
@adrian1207: mam takie same przemyślenia. To jest identyczny modus operandi, dokładna kopia tamtej narracji.
Zły Tusk, migranci, polityka na trupach.
  • Odpowiedz
@adrian1207: Za to początek rządów KO to były flashbacki z początków PiSu: ogólna radość, że lewactwo/pisowców boli dupa. Teraz wajcha poszła w drugą stronę, a tu trzeba rozliczać władzę z obietnic czy konkretnych projektów, a nie powtarzać za PiSowcami populizmy
  • Odpowiedz
dalej typie nie kumasz że Polacy nie mają nic przeciwko legalnym migrantom


@TurboDynamo: nie no jasne legalni to byli ci wpuszczani na kupionych za łapówkę u pisowców pozwoleniach na pracę? Bo kupili "legalne" pozwolenia? Tak samo jak Ukrainiec kupi prawo jazdy to znaczy że wszystko jest OK i może jeździć, bo ma prawdziwy niepodrabiany dokument?

Prawak moment XDDDDDD
  • Odpowiedz
@adrian1207 @panczekolady
W moim argumencie pojawiły się trzy źródła posiadanych przeze mnie informacji, z których WY wybraliście akurat jeden, który kompletnie lekceważycie pomimo naprawdę dużej roli w sytuacjach socjalnych i nadzoru nad rodzinami z dziećmi przebywającymi w Polsce - w tym rodzin w trudnych sytuacjach przybywających z terenu Ukrainy. Czekam teraz na WASZE doświadczenie pokazujące źródło waszych tez. Tylko błagam, nie róbcie z siebie pośmiewiska wstawiając mi linki do źródeł
  • Odpowiedz
e o problemach ustały.


@adrian1207: "czarny zrobił to, muzułmanin zrobił tamto, ludzie bójcie się, bo Tusk nasprowadza. Po czym doszli do władzy i sprowadzali 400tys/rok, informacje o problemach ustały. xD"

Przecież 3/4 przyjezdnych to nie czarni czy muzułmanie którzy szukają wygodnego życia bez pracy na socjalu tylko głównie Ukraińcy którzy uciekali przed wojną bo ich sytuacja do tego zmusiła.
PIS trzeba rozliczyć ale mam wrażenie ze niektórzy to już mają
  • Odpowiedz
@adrian1207 Najgłupsi to są ludzie twojego pokroju, którzy wybierają sobie stronę w tej gówno wartej polsko polskiej wojnie i uważają ludzi po drugiej stronie za głupich. Niesamowite odkrycie, partie polityczne używają propagandy, nowe nie znałem.
  • Odpowiedz
@Hussarian ale nie wiesz, że znaczna część problemów na zachodzie to są właśnie potomkowie ludzi co przyjechali pracować uczciwie i albo im się nie udało i asymilacja się nie powiodła albo młodzież w ramach buntu czuje "więź" z krajem pochodzenia, w którym nigdy nie byli? Wystarczy sobie poczytać biografie różnych zamachowcow, np tych co urodzili się w Belgii i zrobili zamach w Paryżu w Bataclan. Synowie imigrantów, nieraz ciężko pracujących, sami
  • Odpowiedz
@Gerard_z_Libii: Problemem jest całkowite stygmatyzowanie ludzi pod kątem własnych przekonań, które najczęściej wynikają z wpływu mediów z bańki informacyjnej zgodnej z naszymi wewnętrznymi poglądami.

Brak kontroli nad ilością przyjmowanych imigrantów spowodowała, że proporcje pozwalające na asymilację kulturową są zaburzone, to prawda (jeden Gruzin w klasie z dziewiętnastoma Polakami prędzej się zasymiluje niż w klasie w której mamy dziesięciu gruzinów i dziesięciu Polaków), jednak cały czas mówimy tutaj o sytuacji imigrantów
  • Odpowiedz
@adrian1207: Nie przypominam sobie, żeby za pisu migranci tańcowali na samochodach, mimo sporowadzania ich setek tysięcy do pracy w PL. Teraz jak będziesz widział migrantów krzycząc w Polsce Allah akbar to będziesz piszczał, że to pisowska propaganda? Weź się chłopie zastanów nad sobą, zamiast rozsiewać tanią, kłamliwą propagandę
  • Odpowiedz
Niemcy podrzucili kilkunastu imigrantów - wykop z płomieniem

@adrian1207: "kilkunastu" - coś mi się zdaje, że za jakiś czas okaże się ile tak naprawdę jest to "kilkanaście"
i weź podaj źródło tych 2,5 mln imigrantów, nie licząc oczywiście ukraińców u których trwa realna wojna
  • Odpowiedz