Wpis z mikrobloga

Taka prawda. Do tego 100 razy lepsze niż to covidowe EURO 3 lata temu, kiedy piłkarze grali na jakichś pastwiskach w Azerbejdżanie bez ludzi na trybunach, a Brytole zrobili sobie z tego domowy turniej i ciągle grali na Wembley XD To miało zero turniejowego klimatu

Pierwszy turniej od 2016 roku zorganizowany tradycyjnie w normalnym kraju i od razu wróciło "to coś", co zawsze towarzyszyło za dzieciaka.

#mecz #euro #pilkanozna
Tywin_Lannister - Taka prawda. Do tego 100 razy lepsze niż to covidowe EURO 3 lata te...

źródło: GQcdwabWEAAXQYG

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@1624294678: bo murawa się "męczy" i nie da się jej eksploatować codziennie. Olimpiada to gro dyscyplin na jednym dużym stadionie plus dodatkowe areny na sporty zespołowe, tor kajakowy itp. Z tego co patrzyłem na Euro jest mecz co 2-3 dni na dany stadion.
  • Odpowiedz
Olimpiada jest w jednym mieście


@1624294678: olimpiada już od dawna nie jest w jednym mieście. Fun fact: w tym roku jedna z dyscyplin zostanie rozegrana na Tahiti. A piłka nożna na olimpiadzie też jest rozgrywana w kilku miastach.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: no nie wiem ja Katar wspominam zajebiście mimo że początkowo byłem przeciwny. Jakie były kulisy wiadomo ale nie zmienia to faktu że mistrzostwa wspaniałe a finał to dla mnie najlepsze doświadczenie w "karierze" kibica i nie zapomne go nigdy
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Katar oglądało się najlepiej ze względu na godziny czy w ogóle porę roku. Większość osób już w pracy zaczynało oglądanie o 11 i delektowało się zmaganiami. W lato masz dużo innych rzeczy do robienia w wieczorem w tle - a tak to meczyk i oglądanie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Tywin_Lannister: mundial w Rosji faktycznie był średni, ale akurat w Katarze był TOP. Mnóstwo świetnych meczów, dobre wyniki underdogów i udany ekspetyment z mundialem de facto w jednym mieście dzięki czemu można było na żywo obejrzeć kilka meczów.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Piszesz o atmosferze turnieju a wykopki klasycznie nie ogarniają o co chodzi i ci odpisują, że im się mecze w tv podobały xD
Normalny turniej jest w jednym kraju gdzie kibicowi jest łatwo się przemieszczać między miastami i ma gdzie spać za normalne pieniądze.
Katar to był upadek piłki nożnej jako sportu dla mas i zbrodnia łysego łapówkarza. W pewnym momencie przed turniejem w całym tym pseudokraju nie było ani
  • Odpowiedz