Wpis z mikrobloga

Taka prawda. Do tego 100 razy lepsze niż to covidowe EURO 3 lata temu, kiedy piłkarze grali na jakichś pastwiskach w Azerbejdżanie bez ludzi na trybunach, a Brytole zrobili sobie z tego domowy turniej i ciągle grali na Wembley XD To miało zero turniejowego klimatu

Pierwszy turniej od 2016 roku zorganizowany tradycyjnie w normalnym kraju i od razu wróciło "to coś", co zawsze towarzyszyło za dzieciaka.

#mecz #euro #pilkanozna
Tywin_Lannister - Taka prawda. Do tego 100 razy lepsze niż to covidowe EURO 3 lata te...

źródło: GQcdwabWEAAXQYG

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: ja tam mam sentyment do Euro 2012. Byłem wtedy w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Meczy w Gdańsku były świetnym doświadczeniem. Atmosfera zajebista, nie było nawet tak drogo jak na ówczesne zarobki.
  • Odpowiedz
finał to dla mnie najlepsze doświadczenie w "karierze" kibica i nie zapomne go nigdy


@tommaso38: nie no ale Milan z Liverpoolem w Stambule to jednak zawsze będzie top ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Nie no, oczywiście szkoda, że w 2022 organizatorem było tak obrzydliwe państwo jak Katar, natomiast jeśli mowa o poziomie turnieju, to był to top. Ogółem jednak absolutna racja, że najlepiej, jeśli turniej organizuje jedno państwo, ew. kilka, ale z jednej "okolicy", typu Austria i Szwajcaria, Polska i Ukraina i czy UK + Irlandia, tak jak to za cztery lata będzie, wtedy jest klimacik
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: piłkarsko Katar dowiózł znakomicie, vary doliczanie po 10minut, karniaki czy w końcu cudowny finał!!
Ale atmosfera najlepsza w takim typowo pilkarskim kraju, tutaj racja.
  • Odpowiedz