Wpis z mikrobloga

Jaki salon optyczny polecacie we Wrocławiu?


@Bo-Brownik: odwiedzilem w tym roku blisko 20 salonow, kazdy ma inne oprawki, wiec trudno powiedziec ktory najlepszy. Chyba ten, w ktorym znajdziesz oprawki dla siebie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Bo-Brownik ja z nich byłam bardzo zadowolona. Teraz robiłam w Jelczu Laskowice w Punkt Widzenia, tak optometrysta jest wykładowczyni optyki z PWr :) Świetna kobieta, super dobrane okulary.
  • Odpowiedz
@anamorfoza: i jak te szkła spisują się? część optyków mówiła mi że im szkła bardziej cieniowane, kombinowane (podwójne asfery itd) to później więcej artefaktów wychodzi i nie każdy jest w stanie to oswoić
  • Odpowiedz
@Wychwalany przy -5 i astygmatyzmie, chyba miałam podwójne pocienianie i filtr, który nie zmienia kolorów. Przy niebieskim filtrze odbiór kolorów jest przekłamany. Jestem trochę świrem na tym punkcie. Przy moim szkła mają taką ciepłą poświatę. Od 2 lat nic się z nimi nie dzieje, a noszę codziennie.
  • Odpowiedz
@anamorfoza czyli komfort widzenia jest w porządku? Kiedyś miałem wysoki indeks i nie przyzwyczailem się do niego, zmienilem szkla na 1.6. Gdy niebieski filtr pojawil się na rynku to go wzialem i też później wyrzucilem i wzialem normalne. W eye wish mówiła że z tym co ona oferuje nie będę miał takich problemów ale ostatecznie wziąłem gdzie indziej normalne szkła
  • Odpowiedz