Wpis z mikrobloga

Od kilku dni nie da się z Wykopu korzystać.

Dodałem jakiś czas temu na #czarnolisto różne tagi związane z polityką bo już nie mogłem patrzeć się na główną stronę zawaloną politycznymi tematami. To samo zrobiłem z tagami obrażającymi kobiety.

Jakiś czas miałem spokój. Nawet ciekawe znaleziska się pojawiały. Teraz od kilku dni, non stop imigranci, granica, SG, murzyni, islamizacja Europy itp. Zastanawiam się czy to dodają dzieciaki, które już mają wakacje, czy Ruskie trole sieją niepokoje społeczne takimi wpisami?

Zaczyna mnie to wkurzać. Z portalu, który był kiedyś miejscem dyskusji i ciekawych wpisów, Wykop stał się miejscem siejącym dezinformacje, propagandę i obrażającym wszystko i wszystkich. Nie mogę dodawać każdego tagu na czarna listę bo czasem trafiają się dobre znaleziska, które warto przeczytać.

#zalesie #wykop
  • 25
  • Odpowiedz
problemem na wykopie jest brak jakiejkolwiek standardyzacji tagów,


@cutecatboy: Na tym polega koncept tagów :)) Na LinkedIn i X tagi tak samo działają. Ty piszesz o jakichś forach tematycznych.
  • Odpowiedz
Teraz od kilku dni, non stop imigranci, granica, SG, murzyni, islamizacja Europy itp. Zastanawiam się czy to dodają dzieciaki, które już mają wakacje, czy Ruskie trole sieją niepokoje społeczne takimi wpisami?


Amerykańskie służby rozgrywają europę jak małe dzieci, a gościu tutaj coś o ruskich trollach nawija.
Wy się już nawet nie ukrywanie według jakiego klucza gracie.
  • Odpowiedz