Wpis z mikrobloga

Od kilku dni nie da się z Wykopu korzystać.

Dodałem jakiś czas temu na #czarnolisto różne tagi związane z polityką bo już nie mogłem patrzeć się na główną stronę zawaloną politycznymi tematami. To samo zrobiłem z tagami obrażającymi kobiety.

Jakiś czas miałem spokój. Nawet ciekawe znaleziska się pojawiały. Teraz od kilku dni, non stop imigranci, granica, SG, murzyni, islamizacja Europy itp. Zastanawiam się czy to dodają dzieciaki, które już mają wakacje, czy Ruskie trole sieją niepokoje społeczne takimi wpisami?

Zaczyna mnie to wkurzać. Z portalu, który był kiedyś miejscem dyskusji i ciekawych wpisów, Wykop stał się miejscem siejącym dezinformacje, propagandę i obrażającym wszystko i wszystkich. Nie mogę dodawać każdego tagu na czarna listę bo czasem trafiają się dobre znaleziska, które warto przeczytać.

#zalesie #wykop
  • 25
  • Odpowiedz
@zerthimon: Farmy trolli. Chat GPT stworzył możliwości automatyzowania treści na bazie skryptu. Treści umieszcza się przez kupione lub masowo założone konta, jakiś czas temu. Żeby były pozory. Polityka to bulwa, która decyduje o naszm losie, niestety.
  • Odpowiedz
@zerthimon problemem na wykopie jest brak jakiejkolwiek standardyzacji tagów, każdy może sobie tagować jak chce, mam tak samo jak ty poblokowaną większość tagów politycznych, przegrywowych, rasistowskich, LGBT itp., ale co z tego, skoro debile tagują takie znaleziska „świat” i „ciekawostki” xD nie zablokuje tych tagów, bo w większości ludzie postują tam fajne, wartościowe treści, tylko kretyni z głównej tego nadużywają. Jeden mi się kiedyś wprost przyznał, że źle otagował znalezisko, żeby ominąć
  • Odpowiedz
@zerthimon: Zablokowane mam baaardzo dużo tagów z tematyki polityki z lewa czy prawa, wojny, granicy, imigrantów, ukraińców, rosji itp. Na głównej ostatnie znalezisko na pierwszej stronie jest sprzed 3 dni xD
  • Odpowiedz
@Nie_bo_ty: Branie głównej wykopu jako źródła informacji o polityce wraz z komentarzami pod tymi znaleziskami jest praktycznie równoznaczne z czytaniem niezależna.pl. Człowiek półinteligentny powinien omijać takie rzeczy szerokim łukiem.
  • Odpowiedz
@zerthimon: łącze się w bólu, ale jak widać powyżej nawet tutaj przychodzą debile.

Najbardziej mnie śmieszy z tymi imigrantami to, że Niemcy cofają nam tych imigrantów, którzy zostali tam wysłani przez PiS dzięki kupowaniu wiz. Ale oczywiście tutaj wszystko jest to, że TUSK i UŚMIECHNIĘCI wpuszczają imigrantów. Tylko #!$%@? jakoś ani nie widać ani nie słychać żeby kogokolwiek wpuszczali albo granica była nieszczelna xD
  • Odpowiedz
@Meserole: @r5678 tak w ogóle to właśnie tagi powinny wyglądać tak, że sobie je obserwujesz i i wyświetla Ci się kontent głównei z nich, a z reszty sporo mniej. Teraz wygląda to tak, że działa odwrotnie i trzeba blokować te, które DEFINITYWNIE nie chcesz widzieć XD
  • Odpowiedz
@Ka4az: to zalezy, jak wejdziez bezpośrednio na dany tag to masz treści tylko z tego tagu. Chyba że ktoś łączy tagi z innymi ale to już zależy od konkretnej tematyki.
  • Odpowiedz
problemem na wykopie jest brak jakiejkolwiek standardyzacji tagów, każdy może sobie tagować jak chce


@cutecatboy: Nie do końca, przy kilku tagach istnieje obowiązek odpowiedniego tagowania treści (między innymi przy tagu polityka). Jeśli zauważasz, że ktoś celowo używa nieprawidłowych tagów do tagowania treści politycznych, daj nam o tym znać.
  • Odpowiedz