Wpis z mikrobloga

Mirki pomozcie,

chlop przyjechal z Angli i nie moze znalezc roboty odpowiadajacej jego doswiadczeniu. Tak wyglada chlopa CV zawsze sie mi wydawalo ze jest spoko. I w czasach jak go pisalem to na probe wyslalem do kilku firm i odzew byl prawie 100% a teraz odkad wrocilem nic z powaznych robot. Np aplikowalem na kierownika magazynu w dpd i nawet mnie na rozmowe nie zaprosili a wymagania spelnialem w 100%.
#praca #korposwiat
slawek-krecichwost - Mirki pomozcie,

chlop przyjechal z Angli i nie moze znalezc rob...

źródło: IMG_7055

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@slawek-krecichwost: z mojego doświadczenia (pół roku temu jeszcze szukałem pracy, już ją mam), to masz za dużo tekstu w CV. Serio, ja też się na początku rozpisywałem itd a ostatecznie najwięcej rozmów było gdy skróciłem wszystko do dosłownie podania stopnia naukowego/zawodowego i szkoły wyższej jaką ukończyłem, wypisanie firm z nazwą stanowiska i max 1 zdaniem opisu i wypisaniem języków obcych bez poetyckich opisów tylko stopniami - C1, B2, native. I
  • Odpowiedz
@slawek-krecichwost: moim zdaniem kreatywnosc to nie jest umiejetnosc, tylko cecha (mocna strona). Umiejetnosc to jest jazdy na rowerze. Ja czytajac to mialem wrazenie, ze nie wiedziales co wpisac w umiejetnosci, nie umiesz ich nazwac albo ich nie masz (wcale nie musi tak byc, mowie jak mialem odbior).
  • Odpowiedz
  • 0
@lukenzi akurat kreatywność jest bardzo ważna, przydaje się w tworzeniu jakiś projektów, planów wdrażania itp. ja też mam w umiejętności kreatywność
  • Odpowiedz
  • 0
@slawek-krecichwost tak jeszcze ci powiem, że bardzo często słyszałam, że mam za dobre CV. A ja już gryzę gruz, potrzebuję pracy, płynności, a ciągle się odbijam. Owszem szukam pracy biurowej, jakaś reklama itp, ale pomyślałam siebie, że wezmę nawet byle co. Poszłam do sklepu i mnie zwolnili po trzech dniach bo nieopacznie powiedziałam o swoich planach i stwierdzili, że nie chcą nikogo kto planuje się rozwijać xd masakra, jak kocham ten
  • Odpowiedz
@Jagoo: jak zwal tak zwala, nie mowie ze nie ma sensu tego wpisywac albo, ze jest niewazne tylko, ze byc moze mogloby to byc wpisane w innym miejscu niz "umiejetnosci", bo np w tej samej rubryce jest wpisana obsluga pakietu office (zreszta pakiet office wpisany jest dwa razy, razy). Prawo jazdy kat B to tez nie jest umiejetnosc. Moze zatem wystarczy tylko inaczej nazwac ta sekcje. Wowczas wydzwiek bedzie, moim
  • Odpowiedz