Wpis z mikrobloga

#wojna #rosja #nato #ukraina
Witam fachowców na tagu. Proszę wytłumaczcie mi jak to jest ze rosja produkuje 4.5mln pocisków artyleryjskich a całe Nato 1mln łącznie? Trochę mnie martwi perspektywa tego ile rosja wydaje na zbrojenie ale się nie znam. Wytłumaczcie mi to
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grooveer: no pewnie że jest, co nie zmienia faktu, że same Ruskie są w o wiele większym "wizerunkowym" dupsku, jak na panstwo mieniące się mianem "mocarstwa" i sam fakt że nie radzą sobie ze skorumpowaną i biedną Ukrainą, dobitnie o tym świadczy
  • Odpowiedz
@Grooveer: minimalna pomoc zachodu, z resztą ruskie żebrzą o pomoc od takich "potęg" jak Korea Północna czy Iran XD, gdyby NATO w minimalnym stopniu zaangażowało się w walkę na Ukrainie, to ruskie budowaliby fortyfikacje pod Władywostokiem
  • Odpowiedz
@kiedro: należy też pamiętać że ruskie pociski to w dużej mierze proste konstrukcje do rażenia na oślep na krótki dystans, NATO za to produkuje znacznie więcej pocisków zaawansowanych, samonaprowadzające etc.
  • Odpowiedz
  • 1
@kiedro rosja przełączyła się na gospodarkę wojenną a nato nawet jeszcze nie pierdnęło, co nie zmienia faktu, że wypadałoby już zacząć produkcję na większą skalę
  • Odpowiedz
@kiedro Z czego tę propagandową liczbę należy przedzielić przez dwa. Z tego co zostanie połowa jest tylko na papierze. Z tej połowy połowa jest rozkradziona a z tego co jeszcze zostało połowa nie działa.
  • Odpowiedz
Ukraina jest w jeszcze gorszej sytuacji. Nowi ochotnicy na front do ukraińskiego wojska już się kończą.


@Grooveer: dobra kacapie usuń konto jednak. Kończą się od połowy 2022 xD
  • Odpowiedz