Wpis z mikrobloga

@ibilon: Aż sobie wszedłem na Wikipedię, żeby zobaczyć, jak bardzo popularny jest Prawy Sektor. Okazuje się, że mają całe 0 deputowanych do Parlamentu i kiedyś mieli 2 radnych samorządowych na 158 399 osób w radach samorządów w skali kraju [SIC!].
Poza tym, pisałem wyraźnie o roszczeniach Ukrainy wobec Polski, a nie organizacji nie mającej wpływu nawet na obsadę toalety publicznej i politykę koszenia trawy w jakiejkolwiek wiosce zabitej dechami.
  • Odpowiedz
  • 20
@M4rcinS możesz argumentować i argumentować a i tak zaraz przyjdzie oświecony u powoe "no ale przecie w hymnie majo Ukraina od Donu do Sanu". xD a i tak te same debile krzyczą o Wilno i Lwów.
  • Odpowiedz
  • 10
jak dla mnie to tutaj plusy są za potępienie wywieszenia ukraińskiej flagi, a nie za część o roszczeniach.


@WielkiNos: W ramach tego potępienia trzeba plusować kłamstwa, tak?
  • Odpowiedz
@Headcrab_B: tutaj jest chmara botów, doskonale pamiętam najazdy na wykop na początku wojny na Ukrainie. To były zorganizowane akcje, bo wrzucali jakiś fejk, wiele komentarzy + wszystkie logiczne argumenty minusowane. Ja się w gruncie rzeczy nie dziwię, jakbym miał tyle pieniędzy, też bym oplacał takie siatki, żeby prac mózgi społeczeństwu.
  • Odpowiedz