Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że im bardziej dziewczyna trzyma dystans, tym lepiej. Nie wyobrażam sobie, jak można pójść w ślinę na pierwszej randce. A już w ogóle jak można na pierwszej czy drugiej uprawiać s--s. Za dobrze to o babie po prostu nie świadczy. Im wolniej skraca dystans, tym lepiej.

Czasem zastanawiam się czy wy w ogóle nie brzydzicie się umawiać z takimi szonami xD To, że tak szybko laska popuściła wam szpary nie czyni z was wyjątkowych książąt, tylko po prostu jesteście któryś z kolei. #ons to totalne zezwierzęcenie i brak szacunku do samego siebie. Nawet jeśli nie wyjdzie z tego trwała relacja, a jakieś chwilowe zauroczenie, to fajnie chociaż znać i lubić tę osobę, z którą się uprawia #s--s.

A jeszcze bardziej bawi mnie retoryka, że przecież każda tak robi. Każda się puszcza i daje d--y jak leci XD No tak. Jak się ktoś obraca w świecie #tinder, mieszka w korpocity i zadaje tylko z jakimiś HR Julkami, które prowadzą styl życia typu netflix, chill, knajpy, imprezy, social media i s--s, no to może macie takie spostrzeżenia.

#randki #randkujzwykopem #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #p0lka
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A ja niestety jeszcze elektrotechniki nie skonczylem wiec zarobki beda ch bo nie IT ani PLC.


@Winiok: to dokładnie tak samo jak ja, a na zarobki nie narzekam ( ͡ ͜ʖ ͡) No ale to już kwestia jakie masz oczekiwania.

Jesli 96 to twoje urodzenie to spokojnie miales juz z 3k stosunkow


@Winiok: ale za ten tekst to się zaraz obrazimy ( ͡
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ja tez nie mysle ch ale dusza swoja i rozumem swoim a ten mi wiele mysli podsyla. Wniosek z nich jest jeden ze jestem je* przez zycie za nic. Nie jestemy, nie bylismy i nie bedziemy po tej samej stronie rzeki.
  • Odpowiedz
@Winiok: 12k brutto + premia roczna + dieta w razie delegacji + samochód służbowy do użytku prywatnego. Do kompletu na boku robię wyceny instalacji dla znajomych firm, więc raz na jakiś czas za 2-3 godziny kosztorysowania jakieś ekstra 500 zł wpadnie. Owszem, do IT mi daleko, ale jak mówiłem - kwestia oczekiwań.
  • Odpowiedz
im bardziej dziewczyna trzyma dystans, tym lepiej.


@Kopyto96: przecież inaczej nie zaproszę na drugie spotkanie
musi coś zaoferować ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Albo jest jakaś chemia, albo jej nie ma. Dlaczego dziewczyna nie może pozwolić sobie na czułość na pierwszych spotkaniach, jeśli chłop ją pociąga fizycznie?
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że im bardziej dziewczyna trzyma dystans, tym lepiej. Nie wyobrażam sobie, jak można pójść w ślinę na pierwszej randce. A już w ogóle jak można na pierwszej czy drugiej uprawiać s--s. Za dobrze to o babie po prostu nie świadczy. Im wolniej skraca dystans, tym lepiej.


@Kopyto96: oszukuj się dalej
po prostu nie masz wystarczającej pigmentacji
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ty sobie pewnych rzeczy nie wyobrażasz a dla mnie takie relacje były najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz jakbym byl znowu singlem i na 1 randce by do niczego nie doszło to by drugiej nie było już
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Muszę się zgodzić, bo moje doświadczenia dokładnie to pokazują. Z dziewczynami, z którymi dało się szybko pójść do łóżka czy na tył samochodu relacje rozpadały się zanim na dobre się rozkręciły. Z kolei moje dwa najlepsze związki miałem z tymi, z którymi rozpędzaliśmy się wolniej. Ale to tylko moje obserwacje i nie neguję, że niektórzy miewają udane związki zaczynające się od seksu na pierwszej randce.

A pocałunki to tylko
  • Odpowiedz