Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że im bardziej dziewczyna trzyma dystans, tym lepiej. Nie wyobrażam sobie, jak można pójść w ślinę na pierwszej randce. A już w ogóle jak można na pierwszej czy drugiej uprawiać seks. Za dobrze to o babie po prostu nie świadczy. Im wolniej skraca dystans, tym lepiej.

Czasem zastanawiam się czy wy w ogóle nie brzydzicie się umawiać z takimi szonami xD To, że tak szybko laska popuściła wam szpary nie czyni z was wyjątkowych książąt, tylko po prostu jesteście któryś z kolei. #ons to totalne zezwierzęcenie i brak szacunku do samego siebie. Nawet jeśli nie wyjdzie z tego trwała relacja, a jakieś chwilowe zauroczenie, to fajnie chociaż znać i lubić tę osobę, z którą się uprawia #seks.

A jeszcze bardziej bawi mnie retoryka, że przecież każda tak robi. Każda się puszcza i daje dupy jak leci XD No tak. Jak się ktoś obraca w świecie #tinder, mieszka w korpocity i zadaje tylko z jakimiś HR Julkami, które prowadzą styl życia typu netflix, chill, knajpy, imprezy, social media i seks, no to może macie takie spostrzeżenia.

#randki #randkujzwykopem #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #p0lka
  • 31
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonimoweLwiatko: Takie umawianie się z góry na seks jest po pierwsze obrzydliwe i niemoralne, po drugie w ogóle nieatrakcyjne pod kątem przeżywania emocji. Walenie konia w czyjejś dziurze. Wszystko bazuje na chemii, której tutaj nie da się zrobić.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: ale leci w ślinę bo się jej spodobałaś, jak myślisz, że z każdym mirkiem tak leci to jesteś naiwny, ale jak sama laska zaprasza do siebie na film, sama się rozbiera, ma wkładkę lub bierze tabsy a nie miała dużo chłopa to wiadomo że duży bodycount xd, z drugiej strony laska totalnie inaczej się zachowuje jak jest koleżanka a inaczej jak jest zauroczona, więc lepiej to szybciej wychwycić. Miałem
  • Odpowiedz
@Kopyto96 Trochę nie rozumiem o co ci chodzi. W sensie wiesz, że możesz do trzydziestki umawiać się z laskami na ons, możesz mieć fwb i tak dalej, a w pewnym momencie jak ci się znudzi możesz szukać laski, która zachowuje większy dystans na początku relacji i zbudować z tego normalny związek.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 Ja od czasów nastoletnich raczej korzystałem z życia, ale aktualnie mając 28 lat mam normalny związek. W ten sposób czuje, że się "wyszalałem" i mogę budować normalna relacje. Współczuję niektórym znajomym, którzy potrafili brać śluby tuż po liceum z pierwszą i jedyną dziewczyną jaką mieli w życiu. Raczej nie wyglądają dziś na szczęśliwych.
  • Odpowiedz
  • 0
@czlowiekzcegla: Byłem w związku 6,5 roku i z perspektywy czasu uważam, że byliśmy niedopasowani pod wieloma względami. Tak czy siak, pod innymi bardzo. Obecnie nie szukam związku czy relacji na siłę, ale bardzo zależałoby mi na poznaniu kogoś, kto nadaje na tych samych falach. Wolę teraz spędzać czas z ziomkami, niż umawiać się na jednorazowe randki z szonami. Nawet poznałem bardzo fajnądziewczynę pod wieloma wzglęami i się spotykaliśmy jakiś czas
  • Odpowiedz
@Kopyto96 jakby to też nie jest tak, że się specjalnie uganiałem. Noo chyba, że mając te 17 czy 18 lat. Raczej jak była okazja to korzystałem, a jak nie było okazji to skupiałem się na czymś innym. Ja aktualnie trafiłem na tyle dobrze, że nie tylko różowa pasuje do mnie pod kątem osobowości ale też grono jej znajomych, które na tym etapie traktuje już jak swoje grono znajomych. Także zawsze jest
  • Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie, jak można pójść w ślinę na pierwszej randce. A już w ogóle jak można na pierwszej czy drugiej uprawiać seks.


@Kopyto96: to, że Ty sobie czegoś takiego nie wyobrażasz to mało kogo obchodzi. Ludzie idą do łóżka na pierwszej randce, czy tego chcesz czy nie.I nawet z tego powstają związki, szczęśliwe związki.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Chłop co sobie tezę dorabia do tego, że mu laska nie chce szpary popuścić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Seks można uprawiać bez żadnej więzi emocjonalnej czy Ci się to podoba czy nie.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ch zarobki. Musialbym z 30k zarabaic by sobie pojsc te 10razy( albo 2h albo wzrost cen ktory nastapi i sie wyrowna z niemcami 200-250euro czyli 10k na msc plus dojazdy do innych miast) Czyli ch zarobki badz ch zarobki i brak czasu. A ja niestety jeszcze elektrotechniki nie skonczylem wiec zarobki beda ch bo nie IT ani PLC.
  • Odpowiedz
  • 0
@Winiok: No cóż. Każdy jest inny. Da mnie seks jest okej, jeśli jest z kimś, z kim się czuje dobrze. Nie lubię jednorazowych przygód. Chyba, że coś wyjdzie spontanicznie i potem uzna się, że jednak to nie jest "to" na budowanie jakiejś relacji. Ale świadome ustawianie się na jednorazowy seks u mnie odpada.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Bo go masz na zawolanie kiedy chcesz.Jesli 96 to twoje urodzenie to spokojnie miales juz z 3k stosunkow i ty mi pierd po wyszaleniu sie gdzie waliles kilka razy na dzien ze musi cos byc? Serio?
  • Odpowiedz
  • 0
Bo go masz na zawolanie kiedy chcesz


@Winiok: No już teraz nie mam, bo 3 miesiące temu zakończył mi się 6 letni związek

to spokojnie miales juz z 3k
  • Odpowiedz