Wpis z mikrobloga

@MechanicznyTurek oczywiście że nie, ponieważ nie ma żadnego przepisu który mnie zobowiązuje do posiadania kagańca, ponadto zakładanie kagańca psu, który swoje ostatnie swoje kły usunięte miał w 2019 mija się z celem
  • Odpowiedz
  • 2
Ponadto nie bronię ludzi którzy mają IQ mniejsze od własnego psa i dopuszczają do agresji, pogryzień czy zachowań które nigdy nie powinny mieć miejsca i sam bym uruchomił piece w Oświęcimiu żeby takich patusów przerobić na CO2.


@blvckie ale przecież moje posty są tylko o takich ludziach. Psiarz to w moich postach nie właściciel psa czy osoba lubiąca psy tylko patusy którym się poprzestawiało w głowie. Zachęcam do zobaczenia screena wyżej o
  • Odpowiedz
ponadto zakładanie kagańca psu, który swoje ostatnie swoje kły usunięte miał w 2019 mija się z celem


@blvckie: Widzisz, problem polega na tym, że typowy przechodzień nie ma prawa wiedzieć, że Twój pies nie ma kłów od 5 lat. On widzi psa bez kagańca, który może stanowić dla niego zagrożenie.
  • Odpowiedz
@MechanicznyTurek oczywiście że tak, ale to nie ze mną jest proem tylko z tą osobą. Spójrz na analogiczną sytuację - kobieta idzie ulicą i każdy mężczyzna jest dla niej zagrożeniem, później dodaje wpis że jakiś mężczyzna próbował ją zgwałcić, a na pewno ją napastował bo się na nią spojrzał, mimo że mężczyzna ostatnie o czym myślał to gwałt - do tego doprowadził m.in. ruch Metoo, mimo że jego założenie było dobre, wiele
  • Odpowiedz
@WielkiNos jasne, tylko widzisz zostaje nazywany "pisarzem" pod większością postów w których staram się polemizować w jakikolwiek sposób z ludźmi którzy psów i ich posiadaczy nienawidzą.
Zwróć uwagę że w miastach w większości posiadacze pitbulli, amstaffów, dogów, czy rottweilerów to osiedlowa patologia, wielodzietna rodziny których głową jest łysy sebastian z brakiem w uzebieniu i edukacji. Tacy ludzie nie myślą o tym jak wyglądają potrzeby psa, jak powinna wyglądać edukacja psa, jego socjalizacja
  • Odpowiedz
widzi psa bez kagańca, który może stanowić dla niego zagrożenie.

@MechanicznyTurek: A jak ładnie napisał @blvckie kobieta woli spotkać w lesie niedźwiedzia niż mężczyznę bo widzi w nim zagrożenie.

Jeśli pies zajmuje się swoimi sprawami i to na dodatku na smyczy to tekst "trzymaj krócej tego kundla bo dostaniecie pieprzem" jest oznaką takiej samej patologii jak sebix który puszcza pitbulla luzem.

Jestem za utylizacją niektórych psów razem z właścicielami mimo że
  • Odpowiedz
a co to za gówno nagonka na ludzi którzy mają psy?


@blvckie: akurat tutaj trafiłeś idealnie bo autorka posta nakręca cały ten shitstorm regularnie. Zobaczyła że temat na wypoku jest gorący i ma sporo entuzjastów i wyszukuje cały czas content co by napędzać tą spiralę nienawiści i kółeczko wzajemnej adoracji.
  • Odpowiedz
@blvckie:

trafił się jakiś ułomny biegacz który przebiegł koło nas z tekstem "trzymaj krócej tego kundla bo dostaniecie pieprzem", gdzie jedyną reakcją psa na tego ułoma w zbyt ciasnym kostiumie było odwrócenie głowy. Nagonka doprowadza do tego że każdą osobę z psem traktuje się wrogo.


Akurat co do biegaczy to może gość deko przesadza, ale rozumiem go bo nawet nie wiesz, jak taki pies szybko potrafi zacząć z totalnie ślamazarnego chodu,
  • Odpowiedz
@WielkiNos: gdy na grupie lokalnej napisałem, że będę przeganiał wychodzące koty bo jeden mi wszedł do ogrodu i nasrał. To taki sam komentarz był od kociary - widocznie wyczuwają złych ludzi. Ciekawe w czym złe są moje małe dzieci, którym kot nasrał na kocyk ...
  • Odpowiedz