Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: teraz to pies na obserwację musi iść, czy nie ma wścieklizny. Jak by właścicielka musiał gonić z psem do weterynarz przez 2 tyg, to może by coś zmądrzała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Parę lat tamu będąc na wakacjach i spacerując po turystycznym miasteczku, pewien pies idący z właścicielem z naprzeciwka, mijając nas nagle warknął i skoczył do mojej córki lvl6. Właściciel powstrzymał go dosłownie centymetry od ręki mojej córki.

O co mu chodziło? nie wygłupiała się, nie dokuczała mu bo nawet nie miała kiedy. Normalnie mijaliśmy się na chodniku. Dziesiątki innych pieszych wokoło.
Na moje odczucie - jak w naturze na polowaniu
  • Odpowiedz
@blvckie: Nagonka nie jest na ludzi z psami ogółem, tylko na ludzi z psami z gwoździem w mózgu.

Na osoby co nie panują nad psami, a mimo to zero kagańca, na osoby puszczające psy bez smyczy i żadnej kontroli, na osoby które odgryzienie nogi traktują jako "on się tylko bawi". A takich osób jest niestety bardzo dużo.
  • Odpowiedz
@MechanicznyTurek tylko połowa debili później lata z gazem pieprzowym i straszy każdego napotkanego z psem. Dobry przykład w Krakowie, wyprowadzając jakiś czas temu 4kg schroniskowego psa który ma 12 lat i jego max prędkość to 2 km/h na smyczy trafił się jakiś ułomny biegacz który przebiegł koło nas z tekstem "trzymaj krócej tego kundla bo dostaniecie pieprzem", gdzie jedyną reakcją psa na tego ułoma w zbyt ciasnym kostiumie było odwrócenie głowy. Nagonka
  • Odpowiedz
  • 2
@blvckie No tak, pies gryzie człowieka, właściciel ma #!$%@? i odchodzi ale to biedni psiarze poszkodowani bo komuś śmie się to nie podobać.
  • Odpowiedz
każdy powinien mieć przy sobie gaz na niedźwiedzie


@ZenujacaDoomerka: Każdy pies/szczur powinien być zakuty w kaganiec, a nie. Owszem, jak się taki pitbull przekręci od gazu pieprzowego to nawet lepiej, ale to na psiarzu powinien ciążyć obowiązek zabezpieczenia ludzi przed jego kundlem, a nie na ludziach (mimo iż popieram noszenie przy sobie gazu nie tylko na psy)
  • Odpowiedz
@blvckie: a czy pies miał kaganiec? Nie chodzi konkretnie o to czy Twój pies jest niebezpieczny, ale ogółem walka jest o stosowanie wymogów bezpieczeństwa z psami i ludzie poszli w opcję "żadnych wyjątków bez względu na okoliczności", bo inne opcje nie przynosiły rezultatów.
  • Odpowiedz
@Korax niektórzy ludzie widzą więcej niż czubek własnego nosa i starają się robić coś dobrego dla zwierząt, poza wszech obecnym konsumpcjonizmem. Polecam wybrać się do jakiegokolwiek schroniska i zabrać jakiegoś psa na spacer. Może przestaniesz nazywać wtedy każdego posiadacza psa psiarzem...
Jakbys nie zauważył to autor dodaje posta o psach atakujących ludzi średnio raz dziennie, więc sam sobie odpowiedz czy to nagonka czy nie.
Ponadto nie bronię ludzi którzy mają IQ mniejsze
  • Odpowiedz