Wpis z mikrobloga

@Zenek_: Jak szczerze Olejnik nie cierpię, głównie za mizerny warsztat i brak umiejętności normalnego wypowiadania się, o tyle przy tym pisowskim błaźnie, jest ona po prostu wzorem dziennikarstwa.

Przypominam - ten obślizgły pisowski gad, gdy wyszła afera respiratorowa, zaprosił szumowskiego i zamiast leciec z tematem #!$%@? ponad setki milionów złotych podatnika w czasie gdy Polska królowała w ilości nadmiarowych zgonów w Europie, to pozwolił mu w miłej atmosferze grać na fortepianie
SzejdiSlimSzejdi - @Zenek_: Jak szczerze Olejnik nie cierpię, głównie za mizerny wars...
  • Odpowiedz
  • 3
Bo powszechnie wiadomo, że tvn jest stronniczy i nikt za bardzo nie ma ku temu wątpliwości (pywatna stacja, wolno im).


Natomiast kanał zero, również prywatna nazwijmy stacja, kreuje się (przynajmniej w moim odczuciu) na niezależną i wyważoną.


@krdk:

Prawda jest akurat taka, że to TVN obowiązują wyższe standardy ponieważ podlega pod ustawę o radiofonii i telewizji. Kanał Zero ma dużo większą swobodę w działaniu a i tak nie jest tak stronniczy
  • Odpowiedz
@vorio: to nie afera, Ukrainska rakieta wpadla przez pomyłkę, po prostu błąd człowieka. Afera to jest wjazd nielegalnych migrantów obecnie, którzy w tysiącach wchodzą do Polski ze wschodu i zachodu
  • Odpowiedz
@vorio: @deziom Nie do wiary jest ta ignorancja i dobór fragmentów.
Macie tyle przykładów dziadowskiej roboty mazurka ale jak zwykle schemat podobny:
- Mazurek Pyta o X
- Gość nie odpowiada zmienia temat na Y
- Mazurek wraca do pytania
- Gość odpowiada na pytanie o X
a za 3 minuty po odpowiedzeniu na pytanie mówi to co chciał powiedzieć o "rakiecie" nikt nikomu nie zatykał ust ani nie zmieniał tematu
  • Odpowiedz
@JackobC: Ja tylko skomentowałem to, co widzę na tym filmiku. Może i jest wyrwany z kontekstu, ale w mojej generalnej ocenie Mazurka nic to nie zmienia, bo zbyt wiele widziałem jego zachowań i wypowiedzi, żebyś mnie przekonał, iż to jest obiektywny dzienniakarz, a nie kryptopisowiec.
  • Odpowiedz
@lewoprawo: Nikogo nie przekonuję ze to obiektywny dziennikarz bo takich u nas nie ma, ale samo bycie "krypto" stawia go dosyć wysoko w rankingu "obiektywnych" dziennikarzy np. przed dziennikarzami z gazety wyborczej o których nie powiesz "kryptopewcy" (bo nie są krypto).
Z chęcią sprawdzę jakiegoś innego "dziennikarza" który zaprasza wszystkich od lewej do prawej i zadaje pytania a nie robi za platformę do agitacji.
  • Odpowiedz