Wpis z mikrobloga

@dziobnij2: euronet, te xyz ktore wyswietlaja milion reklam a ich bankomaty dzialaja jak 486 bez przycisku turbo. Gdzie w dodatku #!$%@? szajs ze sprawdzaniem konta, czyli wg mnie oszukuja potencjalnych klientow?

Niech ich szlag trafi jak najszybciej, im mniej tego niebieskiego gowna na ulicach tym lepiej.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Już był wątek ale przekopiuje ci to abyś zrozumiał

PROWIZJE TO ZAJEBUJE WAM BANK. Euronet nie pobiera od WAS prowizji tylko wasz BANK. Ludzie to wasz bank was w #!$%@? robi zwiększając opłatę za pobór od innych bankomatów niż swoje. Dodatkowo banki obniżają koszty związane z bankomatami aby się ich pozbyć co za tym idzie bankomaty przestają być opłacalne dla właścicieli dodatkowo też twój bank eliminuje wypłacanie banknotów przez
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Nie no super, niech bankomaty kompletnie znikną. Praktycznie teraz to bankomatów jest znacznie mniej niż kiedys, a dalej masz sytuacje, że nagle szlag trafia którys protokół albo musisz zapłacić gotówką bo akurat tak przyjmuje ten sklep.

Faktycznie nie ma co xD
  • Odpowiedz
@f0ku5: No i żaden sklep nie ma prawa mieć akurat awarii systemu płatniczego? albo nie ma szans na to, że nie będzie Ci działać Twoja karta, a udałoby się wypłacić hajs z bankomatu blikiem?

Poza tym weź się wykłócaj z gościem w sklepie, że ma od ciebie przyjąć kartę, a jest to akurat jedyny sklep z tym towartem w promieniu kilku km i akurat tego potrzebujesz teraz
  • Odpowiedz
@rzuf22: pełno jest sklepów gdzie z ogromnym bólem serca przyjmują zapłatę inną niż gotówką lub wymyślają że od 10zł kartą. kiedyś jak jeszcze miałem siły to coś tam próbowałem się wykłócać, że nie istnieje takie prawo itd ale i tak nie wygrasz bo to ich sklep
  • Odpowiedz
Już był wątek ale przekopiuje ci to abyś zrozumiał


@Wybredny_Marian: naprodukowales sie i kompletnie bez sensu, czy ja cos pisalem o prowizji?
Pisalem o tym w jaki sposob euronet manipuluje uzytkownikiem, zeby tylko wyssac od niego kase. Do tego dochodza kombinacje z przewalutowaniem, ktore tez nie sa jasne.
https://wykop.pl/link/7297585/euronet-zastawil-pulapke-w-bankomatach-chcesz-uniknac-oplaty
Zamiast przeczytac na spokojnie i ze zrozumieniem moj komentarz, to sie odpaliles kompletnie nie
  • Odpowiedz
to nie sklep tylko diler xD


@rzuf22: Czy ja wiem czy od razu diler. Sporo sklepów woli przyjmować gotówkę. Tak jak mówię nie chce mi się z nimi kłocic.

euronet niech zdycha krzyzyk im na droge, wole sobei wyplacic gotowke w sklepie i zaplacic te pare zl prowizji za ta usluge, niz wspierac tych dzbanow.


@PurpleHaze: No jak wolisz placić prowizję to spoko. Ja wolę mieć szansę wypłacić
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Kurde wolę pojechać / pójść o wiele dalej, niż skorzystać z bankomatu Euronetu. Kombinacje na poziomie zakupu biletu w Ryanair. Jedno złe kliknięcie (oczywiście na najbardziej eksponowaną opcję z pierwszej pozycji na liście) i okazało się że poza wypłatą zażyczyłeś sobie jeszcze sprawdzenia salda za 5 zł. Już pomijam to "przetwarzanie transakcji", które trwa na tyle długo, żeby koniecznie dało się wyświetlić 3 reklamy. I limity wypłat na jakimś
  • Odpowiedz
PROWIZJE TO ZAJEBUJE WAM BANK. Euronet nie pobiera od WAS prowizji tylko wasz BANK


@Wybredny_Marian: bzdura.

W Pekao debetówka ma darmowe nielimitowane wypłaty z bankomatów za granicą. I faktycznie takie są gdy trafi się na bankomat bezprowizyjny. Jeśli zaś trafi się na ten z prowizją to nie ma zmiłuj - opłata jest nie do uniknięcia bo pobiera ją operator bankomatu.

Tak samo jest w Revolucie czy na innych kartach z
  • Odpowiedz