Wpis z mikrobloga

#kanalzero Paczul ma dużo racji, Michniewicz w pewnych kwestiach również, ale generalnie nienawidzę tego owczego pędu w j***niu danego człowieka. Zawsze staram się iść w opozycji wobec tego, dopóki nie zapoznam sie z danym tematem.
#mecz
  • 13
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: ale w sumie jakiego owczegu pędu? Michniewicz przychodzi na program o piłce, który powinien być rozrywkowy i wylatuje z prywatą, od samego początku zachowuje się jak zwykły buc, traktuje Paczula z wyższością. Co w tym dziwnego, że z nim ludzie jadą, skoro daje im do tego wszystkie powody jakich potrzebują?
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: ja 711 hejtuję od czasu antyfutbolu podczas euro u-21, potem spotęgowało to jak prawie spuścił Legię z ligi, później syndrom oblężonej twierdzy od i jakieś gesty kozakiewicza do zwaśnionych dziennikarzy, po wygranym meczu barażowym ze Szwecją, jakoś Probierz sobie coś takiego darował, no a później mieliśmy atmosferę przed, w trakcie i po Katarze, znowu z tym potężnym antyfutbolem.

Tak mi wówczas obrzydził reprezentację, że pierwszy raz nie oglądałem wtedy
  • Odpowiedz
  • 0
@waszkowy: Nie znamy tła. Coś go podrażniło. Ja lubie ludzi, którzy słowa traktuja poważnie, i jezeli czują się obrażeni, to dają o tym znać. Może niekoniecznie w taki sposób.
Pewnie jednak te programy oglądał i coś wziął do siebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wojt_ASR_: Ja to rozumiem, ale mimo wszystko człowieka szanuje, bo nie uważam, że zrobił jakąś zbrodnie, która ma przekraślać cały jego dorobek.
Nienawidziłem jego reprezentacji, ale w Abha mu kibicowałem jak generalnie polskim trenerom zagranicą, których prawie nie ma.
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Czesiek najchętniej jechałby z każdym, kto miał czelność go jakkolwiek skrytykować, bo jest strasznie małostkowy i każdą krytykę odbiera personalnie, twierdząc przy tym, jaki to on ma dystansik. Jeżeli poczuł się obrażony, to powinien dać znać albo w innej formie albo za kamerami, bo w tym wydaniu to jedyne co zrobił, to się kompletnie skompromitował
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: to, że tylko on odpowiada za to co działo się z Legia w sezonie 21/22 to też takie gadanie na wyrost, we wcześniejszym sezonie Legia przecież zdobyła mistrza i serio grała fajną piłkę, potem przebyta droga do europejskich pucharów też bez wstydu, gdzie każdy spisywał ich na porażkę
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Zbrodnię zrobił na polskiej piłce i to wielokrotnie, pierwszą razem ze swoim przyjacielem z Wronek. To nie są tylko jakieś memy, ale sporo osób w środowisku o tym wiedziało, Hajto wspominał o tym Bońkowi podczas Cafe Futbol, gdy Michniewicz prowadził kadrę U-21.

No spoko, ja kibicowałem Probierzowi w Arisie, więc to potrafię zrozumieć, ale dla mnie Michniewicz jest po prostu strasznie antypatycznym karierowiczem, który stara się zgrywać luzaka, a
  • Odpowiedz
@Pepe9248: No i tę porażkę odniosła? Przecież Legia wtedy skończyła na czwartym miejscu w grupie, co im było z tych dwóch zwycięstw? Ten hajs, który na tym zarobiła, straciła na frekwencji, jaka była w tamtym sezonie, no i braku pucharów.

Propsy za dwumecz z Bodo, ale to tyle.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: ale ja mówię o samej drodze, czyli dobre pokazanie się z Dinamo, wyeliminowanie Bodo i o wiele lepszej Slavii, zresztą wygrany mecz z Leicester to też nie było jakieś murowanie bramki i gol na farcie, po prostu dobrze się patrzyło na tamtą Legię do pewnego momentu, a takie podsumowanie jego pobytu w Legii tylko do tego, że prawie spuścił ich do 2 ligi to dla mnie cherry picking
  • Odpowiedz
@Pepe9248: Chodzi mi o to, że ten dwumecz ze Slavią też jest mitologizowany, a prawda jest taka, że był gwoździem do trumny.
Gdybyśmy go przegrali to i tak byłaby gra w lidze konferencji za niewiele mniejszy hajs, z o wiele łatwiejszymi przeciwnikami.

Narracja jesienią, zwłaszcza za Michniewicza, była taka, że #!$%@? z ligą, bo mistrza i tak nie zdobędziemy, a pokażemy się w pucharach.
W pucharach i tak odpadliśmy tak
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: no ja mam właśnie zgoła inne odczucia, ale szanuję też twoją perspektywę bo z mojego doświadczenia wielu kibiców Legii polubiło Michniewicza, głównie przez ten awans do pucharów po latach niepowodzeń i gdy był zwalniany to były komentarze, że problem leży gdzie indziej, ale tak jest najłatwiej
  • Odpowiedz