Wpis z mikrobloga

XDDDD no #!$%@? to było do przewidzenia, jak za coś się bierze Urząd Miasta, to będzie to spieprzone. Kilka dni temu pisałem jak powalone jest to miejsce na strefę kibica i wszystko się sprawdza.
-Nie ma połączeń, więc kibice dostają mandaty za parkowanie (po 500zl),
-miejsca jest stosunkowo mało, więc nie wszyscy są w stanie wejść,
-nie uruchomiono dodatkowych autobusów, więc dalej jak ktoś chce obejrzeć mecz o 21 do końca, to albo taksówka albo czekanie do 4 rano na autobus.

Ja nie wiem, UM myśli że na taką imprezę chętnych będzie maksymalnie 900 osób? Problemy z szacowaniem mają nie pierwszy raz, bo na koncert na 50 lecie Budki suflera spodziewali się 400 osób xd. Jest kilka stadionów w mieście, Błonia pod zamkiem, nawet Litewski, ale nie, bo pewnie jakaś radna ma udziały w Marinie, gdzie strefę uruchomiono. Z tygodnia n tydzień Miasto pokazuje że po wyborach ma coraz głębiej w dupie mieszkańców.

#lublin
michalxd21 - XDDDD no #!$%@? to było do przewidzenia, jak za coś się bierze Urząd Mia...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 4
@red7000: nie możesz liczyć na autobus, więc przyjeżdżasz autem. Auta nie masz gdzie zaparkować, więc parkujesz gdzieś na uboczu po czym pojawia się błękitny rycerz wystawiając ci 500 zł mandatu.
  • Odpowiedz
@red7000 obok jest płatny parking co przyjmuje tylko monety, lepiej ci powiem przyjmuje tylko monety 5zl. W samochodzie siedzi właściciel czy inny ktoś i jak 1min się spóźnisz cyk mandacik 250 zł.
  • Odpowiedz
@michalxd21
"-Nie ma połączeń, więc kibice dostają mandaty za parkowanie (po 500zl)"

Mam prawko od 15 lat i za #!$%@? nie wyobrażam sobie bez niego życia. Ale baranów prezentowanego pokroju karalbym jak alkusów - przepadkiem mienia. Co to za #!$%@? logiga?!?! Nie ma miejsca do parkowania to tam nie stajesz!!!!!! Debile....
  • Odpowiedz
  • 2
@Bertoos: Ty to rozumiesz, ja to rozumiem, ale nie zmienia to faktu że to #!$%@? jest pewniak. Zrobisz coś gdzie nie ma autobusów, ludzie będą jechać całe miasto autem, na miejscu okazuje się że nie ma parkingu, więc nie będą wracać tylko zostawią auto gdzie się da, bo może się upiecze, a policja ze strażą miejską i porozumieniem miasta, tylko czeka. Wina kierowców przede wszystkim że zaparkują jak idioci, ale
  • Odpowiedz