Wpis z mikrobloga

Przez kolejne normy emisji spalin Mazda MX-5 ma nowy silnik. Postęp!
Teraz ma 50 koni mniej i całe dwie sekundy wolniejsze przyspieszenie do setki ( ͡°_ʖ ͡°)-

https://www.auto-swiat.pl/testy/testy-nowych-samochodow/mazda-mx-5-po-liftingu-slynny-roadster-ma-inny-silnik-zmieniony-wyglad-i-nizsza-cene/g61v2ew

#motoryzacja #mazda #klimat #mx5 #clownworld #smiechprzezlzy #uniaeuropejska
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vaclav: serio nie da się wypuścić czegoś z turbo? Moc jak w dobrych latach 90, ale za tą cenę to pewnie się utrzyma w sprzedaży jeszcze tylko kilka lat.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@prezeees
Właśnie o tym myślę. Taki Mercedes ma swój silnik M 139 - z dwóch litrów i turbo ponad 400 koni. Ta konstrukcja obok ekologii nawet nie przejeżdżała, a normy jakoś spełnia.
  • Odpowiedz
@Vaclav: o nie teraz potrzeba dwóch sekund więcej żeby złamać prawo i może się w kogoś w--------ć na publicznej drodze, tylko nie to xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@murdoc
No, wyobraź sobie, że ludzie pragną przyspieszać szybko do 100, do 300km/h. Pragną tak, że kupują samochody wielkiej mocy by czerpać radość z jazdy. Pragną tak, że budują tory wyścigowe aby zapie**alać bezpiecznie, wreszcie budują samochody do jazdy wyłącznie na tych torach! Ci co też pragną, ale ich nie stać, mogą przyspieszać w gierkach, mogą i chcą oglądać filmy o różnych wyczynach, czytają książki, używają darmowej wyobraźni, albo po prostu
  • Odpowiedz
@Vaclav: nom, a ostatecznie ci co tak "pragną" zabijają rodzinę na drodze publicznej a potem s---------ą do dubaju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

biedni chlip chlip będą mogli to zrobić 2 sekundy później chlip

xD typie
  • Odpowiedz
@prezeees cały urok MX5 jest taki, że to wolnossący silnik. Wolnossące silniki brzmią i oddają moc inaczej niż silniki turbo. Ja jestem fanem modelu, przerobiłem chyba wszystkie wersje silnikowe w każdej generacji i wprowadzenie turbo to byłoby dla mnie jak naplucie mi w twarz przez markę. To nie ma być następny ociężały, udający sportowego Mercedes, tylko zwinne auto ważące poniżej tony. Mazda powinna zrobić to samo co Nissan i przestać sprzedawać
  • Odpowiedz
@Vaclav: mordo ale to ty mnie obrażasz, bo ci ucinają 2 sekundy z fury, na którą nigdy nie będzie cię stać xD

to jest k---a nic, tak cię zabolał randomowy komentarz anonima z vipok.ru, że musiałeś wystalkować mój profil, bo argumentów brak xD

leć małpko na czarną :*
  • Odpowiedz