Wpis z mikrobloga

Mogłoby się wydawać że porażka z Holandią odbiera nam szanse na awans. Nic bardziej mylnego, powiedziałbym nawet że na spokojnie wyjdziemy z grupy i to z DRUGIEGO miejsca.

Jutro Francja gładko wygrywa z Austrią, podejrzewam że 3:0, prawdopodobnie po hattricku Żółwia.

W następnej kolejne ogrywamy podłamaną po kompromitacji z Francją Austrię 2:0.
Francja natomiast rozbija Holandię która w meczu z nami pokazała że nie ma za wiele do zaoferowania.

W ostatniej kolejce pewna awansu z pierwszego miejsca Francja wystawia rezerwowy skład i odpuszcza sobie mecz a my zdobywamy remis. W tym samym czasie chcąca się godnie pożegnać z turniejem Austria ogrywa niemrawą Holandię.

#mecz #pilkanozna
Manfakk - Mogłoby się wydawać że porażka z Holandią odbiera nam szanse na awans. Nic ...

źródło: obraz_2024-06-16_214402985

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Manfakk: Odkąd na maturze obowiązkowa jest matematyka to polacy wykorzystują przyswojoną wiedze do liczenia matematycznych szans na wyjście z grupy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Manfakk: po przegranym meczu z Holandią sztab szkoleniowy tłumaczy naszej drużynie:
- straciliśmy szansę na punkty z tak naprawdę najsłabszym przeciwnikiem w grupie, Holandia grała piach ostatnio a my tego nie wykorzystaliśmy. Z Austrią będzie gorzej, bo po meczu z Francją będą grali o wszystko. Są dobrze zorganizowani, stara niemiecka szkoła która nigdy nam nie leżała. Z Francją nie ma co wychodzić, przykrywają nas drugim składem a Mbappe robi z nas wiatrak.
Po tym jak z szatni wychodzi sztab, pojawiają się wykopki:

Mogłoby się wydawać że porażka z Holandią odbiera nam szanse na awans. Nic bardziej mylnego, powiedziałbym nawet że na spokojnie wyjdziemy z grupy i to z DRUGIEGO
  • Odpowiedz
@Manfakk: Niestety ale tym meczem pogrzebaliśmy szanse na wyjście z grupy. Francja nas #!$%@? w drobny mak. Gdyby udało się utrzymać remis to można by się łudzić że z Austrią wygramy i Francuzi mogli by nas ograć i tak byśmy wyszli z grupy jak nie z 2 to z 3 miejsca.
  • Odpowiedz