Wpis z mikrobloga

@Lesrley: a nie wygrałeś może patcha union czy jakoś tak? Wiem że jeden z tych popularnych patchy ma coś takiego jak reset postaci, z gamepadem to się robi wciskając oba sticki na kilka sekund - to powoduje że postać wyskakuje na metr do góry i spada i zazwyczaj się odblokowuje
  • Odpowiedz
@Lesrley: no cóż, gracze Gothica dzieła się na tych, którzy nauczyli się już robić często savy i na tych, którzy dopiero się tego nauczą ;)
  • Odpowiedz
@Lesrley: Stare gierki to akurat w wiekszosci dzialaja duzo lepiej niz te pożal się gry AAA za ktore placisz 400zl


@Lobotomy_Enthusiast: chłopie, stare gry to miały nawet problem z obsługą alt+TAB czy zmiana fova. Przy włączaniu zmieniały ci rozdzielczość monitora na jakieś 640x480 xd. Syf straszny
  • Odpowiedz
szybki zapis wprowadzili dopiero w system packu, do G1 i G2


@rukh: był od początku, tylko trzeba było w pliku ini aktywować, tak samo skrót na picie mikstur ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lobotomy_Enthusiast starsze gierki owszem ale #!$%@? nie Gothic XDDDD przecież to jest niemiłosiernie zbugowany gniot którego wysrali na ten świat znacznie wcześniej niż był na to gotowy.

Przykładem zajebiście działającej starej gry to Quake jest. Odpala sie w 4k 144 Hz nawet. Na najnowszych Windowsach bez kombinacji z dgvoodoo itp. John Carmack to był wizjoner.
  • Odpowiedz
Masę patchów powgrywałem


@Lesrley: To raczej jakieś gówno-patche, które zamiast pomóc powodują takie problemy... 2 miesiące temu przeszedłem całego Gothica 3 na Windowsie 10 z wgranym jedynie community patchem 1.75 i przez ponad 100 godzin gry ani razu nic się nie zawiesiło, nie było żadnych problemów z kamerą, ani wywaleniami do pulpitu.
  • Odpowiedz