Wpis z mikrobloga

Dokładnie #redpill to #bluepill w białych rękawiczkach, tylko #blackpill to jedyna realna opozycja wobec naiwniaków i hipokryzji feminoidów...

#p0lka #p0lki #p0lek #k0biet #k0biety #k0bieta #kobieta #kobiet #kobiety #polka #chad #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #tinder
#przegryw #badoo #sympatia #fotkapl #milosc #hipergamia #seks #julka #cuckold #erasmus #natura #szarpankizzyciem
wiecznysingiel97trt - Dokładnie #redpill to #bluepill w białych rękawiczkach, tylko #...

źródło: temp_file6442284988787982417

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: redpilowcy wierzą, że jak potraktują życie w podobny sposób jak grę mmo, to wygrają xD
Najlepsze jest to, że wmawiają przegrywom, że jak zaczną nad soba cięzko pracować, to dostaną świnie. Wyobrażacie to sobie. Musisz cięzko pracować na coś co inny ma od tak na pstryknięcie palcami i to gorszej jakości xD
  • Odpowiedz
rodziny nigdy nie miałem potrzeby założyć a samotnym życiem się mniej martwię niż z kimś. Mało tego - nawet wolę być samemu niż mieć jakąkolwiek dziewczynę. Wolę samemu stawiać czoła w życiu niż z dziewczyną z którą żyłbym zapewne 2x-3x wolniej.

Może to też wynika z tego, że się nigdy w nikim "nie zakochałem"? Bo w sumie żadna dziewczyna którą znam - nie daje mi argumentów do tego abym mógł ją poko
  • Odpowiedz