Wpis z mikrobloga

#emigracja #polityka #neuropa #4konserwy

Mam poważne pytanie, szczególnie do wyborców Konfederacji. Czy uważacie, że za emigrantów za naszą wschodnią granicą, odpowiedzialny jest putin i łukaszenko? Czy wzorem brauna, nie spieszycie się z nazywaniem fiutina zbrodniarzem?

Jeżeli uważacie, że to sprawka putina, to czemu atakujecie polski rząd?

Jeżeli uważacie, że to sprawka putina, to jak myślicie, jaki ma w tym interes, żeby ściągać nam imigrantów?

Nie uważacie, że gracie w grę, której scenariusz napisało kgb z putinem na czele?
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu ma się nimi opiekować? Jak se znajdą pracę to sami się sobą zaopiekują, jak nie znajdą to umrą z głodu i zimna.


@i-marszi: Tak, na pewno. Będą utrzymywani na zasiłkach i innych świadczeniach. Chyba, że pojadą dalej, ale Niemcy już jakby mniej się palą do witania nowych gości. Jak ktoś chce tu pracować, to składa papiery o wizę i przyjeżdża tu legalnie.

Tych pięciu murzynów, to tylko przykład, że
  • Odpowiedz
  • 0
@Franek_z_fabryki_firanek
W Polsce zasiłki XD.
No są tu murzyni od lat! Pojedz do jakiegoś miast wojewódzkiego a najlepiej do pięciu największych. Jest jakaś apokalipsa w Polsce? Coś przeoczyłem?
Ja wiem że jak mieszkaniec Podkarpacia zobaczy murzyna to dla niego jest szok kulturowy. Reszta polski się już dawno przyzwyczaiła
  • Odpowiedz
No są tu murzyni od lat! Pojedz do jakiegoś miast wojewódzkiego a najlepiej do pięciu największych. Jest jakaś apokalipsa w Polsce? Coś przeoczyłem?


@i-marszi: Naprawdę? Normalnie szok, da się tu przyjechać jak człowiek, nie latając po lesie i nie rzucać kamieniami w polskich pograniczników
  • Odpowiedz
Nie uważacie, że gracie w grę, której scenariusz napisało kgb z putinem na czele?

@i-marszi: Czyli te wszystkie ataki na Białoruskiej granicy to wcale nie sprawka Putina, i na złość Putinowi mamy sprowadzać do Polski miliony murzynów. Z tymi fikołkami to już ostatnio przesadzacie.
  • Odpowiedz