Wpis z mikrobloga

  • 0
@sakiro12 Poprawności języka polskiego w komentarzach pod tym zdjęciem nie odnotowano. xD

Tak swoją drogą, to komentarze na wykopie to też ściek totalny. Nieeeeee, na wykopie nie ma rasizmu, skądże. xD Jakoś faceci to samo piszą pod zdjęciami azjatek i nikt nie ma problemu.
To czy komuś się podoba typ urody x czy y to już kwestia indywidualnego gustu. ¯_(ツ)
Zaznaczę, też bo może niektórzy tutaj nie są tego świadomi, że
  • Odpowiedz
@sakiro12 po prostu ich IQ są takie same. Polscy mężczyźni nie zasługują na takiego upiora, oni ciężko pracują na dom, auto i wakacje. A taki czarny to tylko palenie zioła, kradzież z wymuszeniem, rozbój i socjal. Niech sobie zabierają te problemy.
  • Odpowiedz
Napisałem prawdę, że polki się puszczają, bo tak im pranie mózgu robią za pomocą mediów, a kiedyś by na nich nie spojrzała, bo nawet opalenizna była kojarzona z plebsem. I prawdę, że podczas wyborów kierują się tym, jak wygląda kandydat, to moderacja usunęła mój komentarz. XD
  • Odpowiedz
Zawsze może spakować swoje kosmetyki bo nic innego nie ma i wyjechać do jego kraju i tam sobie wziąć z nim ślub i układać życie. Każda jedna polka, której marzą się takie ekscesy powinna tak robić.
  • Odpowiedz
  • 1
Ja bym chciał sb imagine że on tak dla beki rano wstaje do pracy, ale chyba raczej na pewno mam za słabe imagine ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz