Wpis z mikrobloga

Od paru miesięcy próbuję bezskutecznie sprzedać mieszkanie... Próbowałem bezpośrednio, przez agencje. Wrzucałem ogłoszenia na portale, słupy w okolicy i grupy fb. Moim zdaniem mamy do czynienia z potężnym załamaniem na rynku tylko nikt o tym głośno nie mówi. Nie wiem co będzie dalej bo mam jeszcze kredyt do spłacenia na inne.

Gdyby ktoś tutaj był chętny to mam apartament 24 m2 w wysokim standardzie Ikea, okolice Hrubieszowa. Cena 650 000 ale z uwagi na sytuację mogę zejść nawet na 625 000

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie
  • 39
  • Odpowiedz
  • 4
@kukold wiem, że to zarzutka, ale tak czy inaczej ceny w Polsce #!$%@?ło. Właśnie przyjechaliśmy z różową na wakacje i przy okazji rozejrzeć się za mieszkaniem pod wynajem/na urlop. Mamy sentyment do Polski i chcielibyśmy tutaj mieć coś swojego, ale przy tych cenach to chyba zdecydujemy się dołożyć jeszcze trochę i kupić domek przy plaży w Hiszpanii. Milion złotych za dom nie remontowany od 30 lat to już przesada.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: A ktoś już to tu wrzucał :)

Gdyby nie to, ze ROD to dzierżawa i zapewne takim "zameczkiem" to pogwałcił sporo przepisów to nawet byłaby to alternatywa do zamieszkania (xD)
  • Odpowiedz
@mccloud: ja oglądałem domek w mieście, gdzie piętro zostało nielegalnie dobudowane... W księdze wieczystej był tylko dół, oczywiście o tym dowiedziałem się na sam koniec. Ogłoszenie wisi nadal. Zastanawiam się co się robi w takiej sytuacji, chyba bez znajomości to żeby było to legalnie zrobione to trzeba piętro wyburzyć i wybudować na nowo dopiero jak się uzyska pozwolenie (a pewnie zrobili taki myk bo nikt zgody dać nie chciał).
  • Odpowiedz