Wpis z mikrobloga

gdybym miał to zrobić z jakąś cyganką czy hinduską


@kiera1: Już nie #!$%@?. Od dawna wiadomo, że P0lak da każdej na pstryknięcie palca, nawet 150 kilogramowej.
  • Odpowiedz
  • 136
@sakiro12 kurde rozni sa murzyni - sa tacy zeuropeizowani lekko zniewiesciali wygladajacy na jakichs inteligentow ale wiadomo wiekszosc to wlasnie takie nwordy z iq 80. Jak bede mial corke i przyprowadzi takiego drugiego kiedys to nastepnego dnia odwracam hipoteke. Ale nie przyprowadzi bo zostanie wychowana w prawilnym polskim rasistowskim domu. Chyba ze zrobi na przekor no to wtedy patrz wyzej. Nie chce corki.
  • Odpowiedz
że polscy mężczyźni są tak odrażający


@ArystokracjaPomarancza: to ty chyba murzynów nie widziałaś w ich naturalnym środowisku. To nie są wysportowani modele z okładek żurnali. Słabe, 1/20, ale odpisałem.

bo polscy mężczyźni się nie myją kompletni


@ArystokracjaPomarancza: mówisz o swoim starym? Pamiętaj, kto cię spłodził, p0lko.
  • Odpowiedz
  • 38
@ArystokracjaPomarancza pogwałcenia to dopiero będą jak głupie p0lki z uśmiechem na ustach będą przyjmowały więcej cudownych czekoladek. Później płacz i samotne macierzyństwo. Mam tylko nadzieję, że żaden ochydny Polak nie da się skusić na p0lke, witaminke po przejściach.
  • Odpowiedz
“ zgadzam się, onz powinno interweniować z powodu pogwałcenia praw człowieka, że muszę mijać tych niechlujnych p0lskich mężczyzn”

@ArystokracjaPomarancza: pomyśl co byś poczuła jakby facet napisał to samo o kobietach. co to za podwójne standardy
  • Odpowiedz
@vvobniar nie muszę sobie wyobrażać, widzę i słyszę codziennie, a jak się odezwiesz to jesteś wyzywana od walniętych feministek, ale jak napiszesz jedno niemiłe zdanie na temat mężczyzn to stajesz się dla nich jak hitler i jesteś ciągle atakowana, to są podwójne standardy
  • Odpowiedz
  • 6
@ArystokracjaPomarancza wymykam się trochę z twojego schematu, bo nie narzekam na zainteresowanie że strony kobiet.

Przecież nie życzę krzywdy p0lce tylko rigczu Polakom, żeby nie utrzymywali później takiego odpadu (mam to na myśli p0lke).
  • Odpowiedz