Wpis z mikrobloga

@sakiro12: Niestety jak zwykle uważałam takie tematy za przesadzone i je ignorowałam, tak teraz mnie drażnią - odkąd koleżanka z pracy co wakacje (a ma je 3x w roku) wyjeżdża w egzotyczne miejsca głównie po to, by ruchać się z czarnymi. Ok, niech robi co chcę, ale czemu ja po wszystkim muszę za każdym razem wysłuchiwać tych historii...
Potem pokazuje mi zdjęcia, żeby pokazać jak wyglądali i szczerze? Nie wiem
  • Odpowiedz
@sakiro12: A teraz jak by sprowadzać masowo dupiaste wenezuelki to polki pierwsze by założyły szwadrony SS xD
Dobrze że whitepilla łyknąłem i powoli zaczynam mieć wszystko w dupiu.
  • Odpowiedz
A mi to nie przeszkadza, niech się #!$%@?ą z nimi, oni niech w swoim stylu dają im krwawe naszyjniki i niech zrzucają je z dachu przy pięknym zachodzie słońca, niech robią im dzieci i #!$%@?ą, niech je napiedalają za byle co, nic mi do tego, jak jakaś kobieta to lubi i w taki sposób chce zejść z tego świata. Kobiety nie są facetom do niczego potrzebne, max do urodzenia dziecka, reszte każdy
  • Odpowiedz
@sakiro12 chyba muszę docenić swoją różowa, która mówila ostatnio że czuła jak od czarnoskórego tak śmierdziało jego własnym specyficznym zapachem, że myślała że jej się cofnie
  • Odpowiedz