Wpis z mikrobloga

Siemano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poczyniłem wpis o au... pojeździe tak złym, a raczej tak rozczarowującym, że fani marki najlepiej by o nim zapomnieli
- czyli o Alfie Romeo Arna .XD
Żeby nie było że hurr durr tylko szkaluję, to swego czasu napisałem o Alfie Romeo Carabo od Bertone - jedynej jaka mi się podoba. XD
No i co mogę powiedzieć... Do następnego wpisu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#autakrokieta #samochody #motoryzacja #alfaromeo #recenzex

PS. Jako że mi jeden Miras zgłaszał problem z linkami to wrzucam alternatywne linki - oby działały - do Arny i Carabo
SonyKrokiet - Siemano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poczyniłem wpis o au... pojeździe tak złym, a racz...

źródło: arna_01

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@SonyKrokiet: miałem jako chyba jedyny tutaj bezpośrednią styczność z tym samochodem - jedyna sztuka w UK ktorej poprzedni wlasciciel nie wiadomo czemu nie zezłomował była na zlocie. Poza tym nie wiem co złego jest w tym samochodzie - po prostu jak na Alfę był totalnie do dupy ale poza tym to był takim zwykłym grzybowozem jak Cherry z lepszym silnikiem i zawiasem z przodu. Jak ktoś go kupił jako nowego
  • Odpowiedz
  • 0
@ArpeggiaVibration: odpowiedziałeś sobie właśnie na pytanie - dla alfiarzy był zwyczajny, a dla innych dziwna alfa XD bo jakby nie patrzeć to był nissan/datsun cherry z inną mechaniką i ciut zmienionym pasem przednim i tylnym XD
  • Odpowiedz
@SonyKrokiet: to nie była dla innych "dziwna" Alfa, tylko po prostu Alfa. Bardzo niewielu z "normalnych" kierowców wiedziało że istnieje takie coś jak Cherry i że ta Alfa to prawie to samo. Japończykami się tak samo wtedy europejczycy interesowali jak obecnie chińczykami. Jedynie wiedzieli o tym ci co się motoryzacją interesują i właśnie fani Alfy.

A same Alfy wśród "normalnych" kierowców po prostu nie cieszyły się zbytnią popularnością z powodu
  • Odpowiedz
@SonyKrokiet: Dodatkowo nie wiem czy wiesz ale we Włoszech w czasie kryzysu paliwowego podobny numer Alfa zrobiła z Renaul 4 i akurat się on udał tam - dlatego właśnie sądzili że tym razem też się uda i finansowo się odbiją. I to było też łapanie się brzytwy bo bankructwo zaglądało do dupy im już ostro. No i się przeliczyli tym razem. Więc to nie jest jakaś "ujma" dla Alfistów jak
  • Odpowiedz