Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Tragiczni jesteście, nie wiem jak miałam ta sytuacja przewidzieć


@ZenujacaDoomerka: może I jesteśmy, ale w momencie kiedy wczoraj widziałem twój komentarz o tym, że zniszczyło ci psychikę dostawanie w wiadomości prywatnej zdjęcia siura w wieku 16 lat czy iluś, byłem przekonany, że za chwilę dostaniesz kolejne.

Nie jesteś winna, ale zastanów się czasem na jakim portalu jesteś, zanim coś opublikujesz, bo to było do przewidzenia.
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że ja większość życia spotykałam się tylko z przykrością od mężczyzn i takie rzeczy tylko przypominają mi traumy z dzieciństwa.

Gdyby ktoś się zastanawiał czemu nienawidzę mężczyzn


@ZenujacaDoomerka: niestety w drugą stronę też to tak działa, ale też nie wrzucają wszystkich do jednego wora, nie wierzę, że nie masz w życiu choć jednego porządnego faceta.
  • Odpowiedz
@SHOGOKI: Ale co z tego, że różowa z możliwością wymiany prywatnych wiadomości? Ja na tym portalu napiszę raz kiedyś do różowych (lub niebieskich) jak zaciekawi / zaintryguje mnie ich wpis i chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć, ale niekoniecznie jest sens rozwlekać temat na forum publicznym (zwłaszcza jak jakiś dawny wpis sprzed np. 2 lat). I tak samo różowe (lub niebiescy) czasem piszą do mnie w różnych sprawach związanych z moimi
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: oczywiście wysyłanie czegoś takiego jest naganne, ale dużo zależy od mentalu odbiorcy. Możesz się nad tym użalać, ale również mogłaś spuścić go na drzewo mówiąc, że nie bawisz się mikrokutangami i 5 minut później zapomnieć o całej sytuacji.
  • Odpowiedz