Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Tragiczni jesteście, nie wiem jak miałam ta sytuacja przewidzieć


@ZenujacaDoomerka: dziękuję za generalizowanie. Nie każdy taki jest ale skoro tak generalizujesz to ja też:
głupia polko z mokebe pewnie czarną pałe chciałaś zobaczyć
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: priv można zablokować poza tym co jest traumatycznego w zobaczeniu niechcianego Benka? Przyjemne może to nie jest ale są tacy ludzie którzy zawsze sobie znajdą powód na zrobienie z siebie ofiary
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: ale chyba nie masz wyjścia tylko wzruszyć ramionami. Jak będziesz się #!$%@? i męczyła o każdego debila, to po części sama sobie winna jesteś. należy jednak trochę dystansu i grubszej skóry wyrobić. Miłego dnia życzę.
  • Odpowiedz
to nie chodzi o chwalenie a upokorzenie i skrzywdzenie drugiej strony


@ZenujacaDoomerka: W jaki sposób zdjęcie czyjegoś penisa może Cię skrzywdzić i upokorzyć? Trauma po zobaczeniu czyjegoś członka w Internecie xd
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka jak mi ktoś wysyłał benka tutaj, to odpisywałam że widziałam większe i że trochę wstyd aby dorosły chłop miał coś takiego w gaciach, że nie ma się czym chwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°) to są przegrywy przecież tutaj, normalny facet by nie wysłał swojego penisa obcej osobie. Trzeba się z nich śmiać a nie przejmować tym, są na świecie gorsze sprawy niż ułomność psychiczna wykopków (
  • Odpowiedz
większość życia spotykałam się tylko z przykrością od mężczyzn i takie rzeczy tylko przypominają mi traumy z dzieciństw


@ZenujacaDoomerka: xD

Jak spotkam raz na rok menela lejącego pod krzaczkiem lub menelice, która odrzuca samym wyglądem, to mam robić krucjate przeciwko ludzkości?

Takie jednostki istnieją, lecz nie rozumiem co maja do tego wszyscy mężczyźni xD
  • Odpowiedz